Loading...

Aplikacja Autopay w Huawei AppGallery, w pełni zintegrowana z HMS

Aplikacja Autopay w Huawei AppGallery, w pełni zintegrowana z HMS

Autopay, aplikacja umożliwiająca szybkie i automatyczne płatności za przejazd płatnymi odcinkami autostrad, została w pełni zintegrowana z Huawei Mobile Services. Oznacza to, że użytkownicy najnowszych smartfonów i tabletów z oprogramowaniem HMS mogą pobierać aplikację ze sklepu AppGallery i korzystać z oferowanych przez nią funkcji.

Pełna integracja z HMS oznacza, że aplikację Autopay z AppGallery mogą pobierać zarówno użytkownicy starszych modeli smartfonów i tabletów z aplikacjami Google, jak i najnowszych urządzeń marki z HMS.

Autopay to system do szybkich i automatycznych płatności za przejazd płatnymi odcinkami autostrad. Autopay działa na AmberOne Autostradzie A1 na odcinku Toruń-Gdańsk oraz na Autostradzie A4 na odcinku Katowice-Kraków. Z rozwiązania korzysta już ponad 400 tys. kierowców.

Zobacz: AppGallery rośnie – znajdziesz tam aplikację swojego banku

Aplikacja Autopay w Huawei AppGallery, w pełni zintegrowana z HMS

Dzięki Autopay kierowca może przejechać przez punkty poboru opłat praktycznie bez zatrzymywania. Wystarczy pobrać aplikację Autopay lub założyć konto na stronie Autopay.pl, podając markę, numer rejestracyjny samochodu oraz źródło płatności. Podczas podróży nie trzeba uruchamiać aplikacji, ani nawet mieć przy sobie telefonu, na który została pobrana aplikacja. Zainstalowane na bramkach urządzenia odczytują tablicę rejestracyjną (tzw. video tolling) i automatycznie podnoszą szlaban .

Zobacz: Huawei wprowadza nowy interfejs do sklepu AppGallery

Rozwiązanie Autopay zostało wdrożone jako integralna część aplikacji mobilnej i bankowości elektronicznej pięciu banków: Banku Millennium, Banku Pocztowego, ING Banku Śląskiego, Alior Banku i Banku Pekao. Usługa Autopay jest także zintegrowana z aplikacją dla kierowców Yanosik, gdzie działa pod nazwą Yanosik Pay.

Z oprogramowania HMS korzysta najnowszy smartfon Huawei Mate 40 Pro, telefony z serii P40, z serii Y – Y6p i Y5p, Huawei P smart 2021, Huawei Mate 30 Pro i składany smartfon Mate Xs, a także najnowsze tablety Huawei – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.

Zobacz: Alior Bank udostępnia swoim klientom płatności AutopayZobacz: Play: płatności za autostrady Autopay na rachunku za telefon

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło tekstu: Huawei

Tagi:appgalleryhuaweihmshuawei appgalleryaplikacje zgodne z hms

Powiązane artykuły