Loading...

Darmowe GB w Orange Flex. Aplikacja została zintegrowana z HMS

Darmowe GB w Orange Flex. Aplikacja została zintegrowana z HMS

Aplikacja Orange Flex została zintegrowana z Huawei Mobile Services i jest dostępna w AppGallery dla najnowszych smartfonów Huawei z oprogramowaniem HMS, a także dla starszych modeli z GMS. Na użytkowników, którzy pobiorą aplikację Orange Flex z AppGallery, czeka bonus – dodatkowy pakiet 10 GB internetu.

Integracja z HMS oznacza, że aplikację Orange Flex z AppGallery mogą pobierać zarówno użytkownicy starszych modeli smartfonów z oprogramowaniem GMS, jak i najnowszych urządzeń marki z HMS – są to na przykład smartfony z serii P40, Mate 40 Pro, Y6p i Y5p, Mate 30 Pro i Mate Xs.

Zobacz: Na zegarku Huawei Watch 3 sprawdzisz jakość powietrza i poziom zanieczyszczeń

Darmowe 10 GB w Orange Flex

Darmowe GB w Orange Flex. Aplikacja została zintegrowana z HMS

Huawei i Orange Flex przygotowali również atrakcyjną ofertę dla osób, które pobiorą aplikację z AppGallery – dodatkowy pakiet 10 GB internetu za 0 zł do wykorzystania w ciągu 30 dni.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy pobrać aplikację z AppGallery, wejść w zakładkę „Prezenty”, pobrać kod promocyjny, a następnie wprowadzić go w aplikacji Orange Flex i aktywować. Kod można aktywować w aplikacji do końca lata.

Zobacz: Orange ogłasza Flex Hour, nową akcję cykliczną. Okazje tylko przez godzinę!

Orange Flex to pierwsza, w pełni cyfrowa oferta mobilna dostępna w aplikacji, dzięki której użytkownik zyskuje dostęp do sieci komórkowej bez konieczności podpisywania długoterminowych umów. W aplikacji można samodzielnie założyć konto, w kilku prostych krokach przenieść numer lub wybrać nowy oraz bezpiecznie zweryfikować swoją tożsamość.

Po aktywacji numeru, z poziomu aplikacji można zarządzać swoim numerem oraz korzystać z usług dodatkowych, Klubu Flex ze zniżkami na oferty partnerskie, Sklepu Flex ze smartfonami i gadżetami w wyjątkowych cenach oraz usługi „Przekaż GB”, dzięki której można przekazać znajomym z Flexa swoje gigabajty.

Zobacz: Orange Flex: Dodatkowe gigabajty i Video Pass za darmo na wakacjeZobacz: Orange: w Sklepie Flex możesz zrobić zakupy na raty 0%

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło zdjęć: Huawei/Orange

Źródło tekstu: Huawei

Tagi:orangeorange flexhuaweiappgalleryhmsaplikacje zgodne z hms

Powiązane artykuły