Huawei

Huawei

Kategoria

Jak dodać muzykę do relacji na Instagramie? Radzimy!

Za pomocą Chrisfugiel

fot. Instagram via Adam Łukowski/mGSM.pl

Od pewnego czasu polscy użytkownicy Instagrama mogą wzbogacać swoje relacje o podkłady muzyczne. Gdzie szukać muzyki w Instagram Stories? Jak dodać podkład do relacji na Instagramie? Zobacz nasz krótki poradnik!

Dodawanie podkładu muzycznego do stories na Instagramie jest naprawdę łatwe! Niestety, moim skromnym zdaniem, opcję tą nieco "zamaskowano", przez co nie każdemu użytkownikowi rzuci się ona w oczy. Dlatego też publikujemy krótki, wzbogacony obrazkami poradnik, jak dodawać muzykę do relacji na Instagramie!

Zakładamy, że macie już aplikację instagram i wiecie, jak dodawać relacje oraz posty. Żeby móc korzystać z podkładów muzycznych, musicie najpierw zaktualizować aplikację. Jak to zrobić - oczywiście przez sklep Google Play:

Aktualizujemy Instagramfot. Instagram via Adam Łukowski/mGSM.pl

Jak dodać muzykę do relacji na Instagramie? Radzimy!

Jeśli macie już aktualną aplikację Instagram, zacznijcie dodawać swoją relację tak, jak zwykle. Czyli kolejno:

Tworzymy relacjęfot. Instagram via Adam Łukowski/mGSM.pl

I to właśnie kulminacyjny moment! Opcję dodawania muzyki znajdziecie wśród naklejek! Dlaczego tam - nie mam pojęcia, ale uważam, że to mało intuicyjne umiejscowienie. Jak wygląda ikonka - zobaczycie na poniższych zrzutach ekranu. Uwaga - może pojawić się w innym miejscu, niż u mnie! Co dalej?

Znajdujemy nalepkę i wybieramy utwórfot. Instagram via Adam Łukowski/mGSM.plEdytujemy naklejkę i... udostępniamy Story z muzyką!fot. Instagram via Adam Łukowski/mGSM.pl

Jeśli jesteście zadowoleni z wybranej muzyczki i relacja jest gotowa - po prostu ją publikujcie, tak, jak wcześniej: klikając w prawym, górnym rogu "Wyślij do". Na koniec - decydujecie, komu udostępniacie relację. Gotowe. Powodzenia! Życzymy niesamowitych relacji i milionowych zasięgów!

Materiał własny

22

Apr/2022