Loading...

Jak przywrócić stare dymki czatu Messengera na Androidzie 11?

Jak przywrócić stare dymki czatu Messengera na Androidzie 11?

Łukasz PająkPorady Jak przywrócić stare dymki czatu Messengera na Androidzie 11?

Strona główna > Porady > Jak przywrócić stare dymki czatu Messengera na Androidzie 11?

Niektórzy wiele lat czekali na to, aż Android wprowadzi swoje dymki czatu. Pisaliśmy o nich nawet w ramach naszego cyklu o programowaniu na Robocika, aby przedstawić Wam je od kuchni. Ostatecznie Android 11 wprowadza swoją interpretację rozwiązania stosowanego przez Facebook od długiego czasu i… pojawia się fala pytań, jak wyłączyć bąbelki od Google. Tymczasem okazuje się, że istnieje metoda, aby przywrócić stare dymki czatu Messengera. Wymaga to trochę kombinowania, nie zapowiada się, aby było wieczne, ale jest możliwe.

Android 11 i stare dymki czatu Messengera – to możliwe, ale uciążliwe

Jeden z użytkowników Reddita pochwalił się możliwością odblokowania starych dymków czatu Messengera. Co by nie przedłużać, od razu poznajcie tę metodę:

W przypadku ostatniego punktu pojawia się słowo powinna, gdyż nie u wszystkich jest ona widoczna. Niemniej powyższa metoda uruchamia stare dymki czatu Messengera, gdyż ten najzwyczajniej w świecie nie jest ostatecznie przygotowany na współpracę z Androidem 11. Trzeba jedynie wystrzegać się aktualizacji, które mogą to zmienić.

Zobacz też: Spotify Equal uruchomiony, aby wspierać utalentowane artystki.

Co jest takiego złego w dymkach, które proponuje Android 11? Przede wszystkim są znacznie wolniejsze oraz bardziej toporne. Tym samym ginie sens ich stosowania, gdy równie dobrze można włączyć aplikację, co równie dobrze może wyjść nawet na szybsze rozwiązanie.

Źródło: Reddit

Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco! Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.

Powiązane artykuły