Loading...

Huawei zmienia zdanie. Jego smartwatche obsłużą zewnętrzne aplikacje

Huawei zmienia zdanie. Jego smartwatche obsłużą zewnętrzne aplikacje

MIRON NURSKI• 10 miesięcy temu• 3 komentarze

Fani zegarków Huaweia czekali na tę informację ponad 2 lata.

Inteligentne zegarki Huaweia z systemem LiteOS mają wiele zalet, na czele z bardzo długim czasem pracy na jednym ładowaniu, sięgającym kilkunastu dni. Łaskawość dla baterii została jednak okupiona funkcjonalnymi kompromisami.

Smartwatche pozwalają korzystać jedynie z garstki preinstalowanych aplikacji i listy tej nie dało się dotychczas — przynajmniej oficjalnymi metodami — rozszerzyć. Teraz się to zmienia.

Huawei Watch GT 2 Pro z pierwszą zewnętrzną aplikacją

Osoby, które mają na swoich smartfonach aplikację treningową Fitify, mogą korzystać także z apki towarzyszącej na zegarku. Póki co jedynym wspieranym modelem jest Watch GT 2 Pro.

Huawei zmienia zdanie. Jego smartwatche obsłużą zewnętrzne aplikacje

Zegarkowe Fitify zostało przygotowanie z użyciem narzędzi integracyjnych Huawei Mobile Services. Na razie jest to tylko jeden program, ale Huawei deklaruje, że zapełni "pełne wsparcie" twórcom aplikacji zainteresowanych ekosystemem jego urządzeń noszonych.

Jest więc szansa na to, że na zegarki Huaweia wkrótce będzie można zainstalować popularne komunikatory, odtwarzacze muzyki, apki nawigacyjne i wszystkie narzędzia, których po wyjęciu z pudełka brakuje.

Zobacz również:

Najnowsze

Klienci sieci Play odcięci od zasięgu T-Mobile

Szacun, Apple! Nowe reklamy iPhone'a 13 Pro są świetne

Powiązane artykuły