Loading...

Huawei Nova 9 i wariant Pro pojawił się na realistycznych zdjęciach

Huawei Nova 9 i wariant Pro pojawił się na realistycznych zdjęciach

Do premiery Huawei Nova 9 i Huawei Nowa 9 Pro pozostało już tylko kilka dni. Nie zaskakuje zatem fakt, że pojawia się coraz więcej informacji o nadchodzących smartfonach. Tym razem oprócz kolejnej garści informacji pojawiły się także realistyczne fotografie smartfonów, które sprawiają wrażenie oryginalnych.

Mocne smartfony z dobrym ekranem

Premiera Huawei Nova 9 i Huawei Nova 9 pro będzie miała miejsce w Chinach już 23 września. Aktualnie w sieci pojawiło się zdjęcie tego pierwszego urządzenia. Potwierdza ono wiele wcześniejszych informacji, takich jak wygląd i układ głównych kamer. Wynika z nich, że na górze zobaczymy charakterystyczny ring wokół pojedynczego aparatu. Poniżej będą ułożone trzy kolejne obiektywy oraz lampa doświetlająca.

Huawei Nova 9 Pro będzie pracował pod kontrolą Snapdragona 778 ale bez wsparcia dla sieci 5G. Wynika to zapewne z embarga nałożonego przez USA. Wygląda na to, że w obu modelach znajdziemy minimum 8 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni dyskowej.

Nieźle prezentuje się ekran w obu smartfonach. Będą one wykonane w technologii OLED i będą posiadały przekątną na poziomie 6,57 cala w przypadku podstawowej wersji oraz 6,72 cala w przypadku wariantu Pro. Ten ostatni będzie także miał odświeżanie na poziomie 120 Hz.

Huawei Nova 9 i wariant Pro pojawił się na realistycznych zdjęciach

W przypadku aparatów wiadomo, że Huawei Nova 9 Pro zostanie wyposażony w poczwórny aparat główny. Podstawowa jednostka otrzyma matrycę 50 mpix. Oprócz tego będzie można skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego o matrycy 8 Mpix. Całość uzupełnią „oczka” o matrycach 2 Mpix dedykowane zdjęciom makro i do pomiaru głębi ostrości. Na froncie zagości aparat do selfie o matrycy 32 Mpix.

W obu telefonach znajdziemy baterię o pojemności powyżej 4000 mAh. Wiele wskazuje, że Huawei Nova 9 będzie miał szybkie ładowanie na poziomie 66W, natomiast wariant Pro da możliwość ładowania z prędkością 100W. Oba smartfony będą pracowały oczywiście pod kontrolą autorskiego oprogramowania Harmony OS 2.1. Na ten moment nieznane są ich ceny.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com gsmarena.com

Tagi: Huawei, Huawei Nova 9Bezpłatny serwis doradców komórkowychDobierzemy Ci najlepszą ofertę!+48Już {{count}} {{count_form}}dzisiaj rozmowęProszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.Klikając „ZAMÓW ROZMOWĘ” oświadczasz, że zapoznałeś/zapoznałaś się z Regulaminem Serwisu i akceptujesz jego postanowienia.Informacja o administratorze Twoich danych osobowych, celach i zasadach ich przetwarzania oraz należnych Ci prawach (plik PDF).Wszystko gotowe!Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Bartosz Konopnicki

Z wykształcenia politolog. Przez wiele lat związany z branżą telekomunikacyjną. Pasjonat nowych technologii, fotografii i rowerów.

Zobacz inne wpisy tego autora

Dodaj komentarz

Pole wymaganeKlikając "OPUBLIKUJ KOMENTARZ" oświadczasz, że zapoznałeś/zapoznałaś się z Regulaminem Serwisu i akceptujesz jego postanowienia.Informacja o administratorze danych osobowych Pole wymaganeKlikając "OPUBLIKUJ KOMENTARZ" oświadczasz, że zapoznałeś/zapoznałaś się z Regulaminem Serwisu i akceptujesz jego postanowienia.Informacja o administratorze danych osobowych

Powiązane artykuły