Loading...

Huawei P50 Pro Global blisko. Jest data premiery smartfonów

Huawei P50 Pro Global blisko. Jest data premiery smartfonów

Android HuaweiUdostępnij TweetnijHuawei P50 Pro Global blisko. Jest data premiery smartfonów

Huawei P50 Pro Global to międzynarodowa wersja flagowca, na którego ciągle czekamy. Tymczasem pojawiła się data premiery. Specjalne wydarzenie planowane jest na drugą połowę października. Wiemy, że na miejsce wybrano Wiedeń. To tam zobaczymy smartfony z serii Huawei P50.

Marcelina Poznańska731 odsłon 0 komentarzyAndroid, Dual SIM, Huawei, Huawei P50, Huawei P50 Pro, Huawei P50 Pro Global, smartfony, smartfony 2021

Huawei P50 Pro Global to wyczekiwany smartfon, bo za nami na razie jest tylko debiut w Chinach. Tam nowe telefony są dostępne od jakiegoś czasu. Tymczasem pojawiła się konkretna data premiery. Producent rozesłał mediom zaproszenie na specjalne wydarzenie, które w przyszłym miesiącu odbędzie się w Austrii.

Datą premiery Huawei P50 Pro Global jest 21 października. Wtedy producent planuje zorganizować specjalną konferencję i na miejsce wydarzenia wybrano Wiedeń. Poniżej grafika, którą wysłano mediom. Widać na niej część obudowy telefonu oraz informacje związane z nadchodzącym eventem.

Huawei P50 Pro Global może dostać Androida z EMUI 12

Jest bardzo możliwe, że międzynarodowa wersja smartfona Huawei P50 Pro otrzyma system operacyjny Android z autorską nakładką EMUI 12. Producent niedawno ją zapowiedział i dostępne w sieci informacje mówią o tym, że zamierza zacząć ją udostępniać od października. W Chinach telefony pracują pod kontrolą oprogramowania HarmonyOS, które wkrótce ma doczekać się dużej aktualizacji z numerkiem 3.0.

Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło: phonearena

Powiązane artykuły