Loading...

HUAWEI PC Manager

HUAWEI PC Manager

HUAWEI PC Manager to opracowana przez firmę Huawei aplikacja do zarządzania komputerem oraz nawiązywania połączenia z urządzeniami mobilnymi.

HUAWEI PC Manager jest kompatybilny wyłącznie z urządzeniami marki Huawei. Obsługuje wszystkich ich telefony i tablety oraz komputery typu Matebook wydane po 2018 roku.

HUAWEI PC Manager pomoże zoptymalizować system operacyjny, zarządząć i aktualizować sterowniki (na przykład do biosu), a także doskonale sprawdzi się przy nawiązywaniu połączenia komputera z telefonem, aby z łatwością obsługiwać aplikacje telefonu i pliki na komputerze.

HUAWEI PC Manager

Program pozwala na błyskawiczne przesyłanie danych między urządzeniami, a także posiada zaawansowaną wyszukiwarkę AI, która pozwoli wyszukiwać dowolne pliki i foldery na urządzeniach Huawei.

HUAWEI PC Manager posiada wszystko co najważniejsze do optymalizacji systemu w komputerze. Ponadto, wyświetla jego parametry i uzyskamy wszelkie informacje o komputerze i jego podzespołach. Rozwiążemy również liczne problemy techniczne i systemowe.

Powiązane artykuły