Loading...

Huawei Watch D zmierzy ciśnienie

Huawei Watch D zmierzy ciśnienie

Huawei szykuje kolejne urządzenie z segmentu elektroniki noszonej. Będzie to inteligentny zegarek z funkcją pomiaru ciśnienia.

Huawei ostatnio coraz częściej prezentuje nowe urządzenia z segmentu elektroniki noszonej. Ostatnio pisaliśmy o takich urządzeniach jak Huawei Watch GT 3 i Huawei Watch Runner. Jak widać chińska marka kontynuuje wydawanie produktów przeznaczonych specjalnie dla konkretnych grup klientów. Po zegarku powstałym z myślą o biegaczach powstaje taki, który szczególnie docenią osoby z ze zbyt niskim/wysokim ciśnieniem. Huawei Watch D będzie jednym z nielicznych zegarków, które w pełni będą mogły zastąpić ciśnieniomierz.

Najnowsze doniesienia mówią, że urządzenie przechodzi już ostatnie testy i wyniki są naprawdę bardzo dobre. Urządzenie bardzo precyzyjnie mierzy zarówno ciśnienie skurczowe, jak i rozkurczowe. Huawei Watch D już zresztą otrzymał stosowne zezwolenia w Chinach. Nowe urządzenie może się pojawić jeszcze w tym roku. Mówimy tutaj jednak dosłownie o ostatnich dniach grudnia. Huawei bardzo chętnie wprowadza swoje zegarki do sprzedaży poza Chinami, możemy być zatem optymistami. Chiński producent radzi sobie w tym segmencie bardzo dobrze, ale nic dziwnego. Tutaj w niczym nie przeszkadza brak usług Google.

Huawei Watch D zmierzy ciśnienie

Zobacz: Laptopy i monitor Huawei w finałowej odsłonie Black FridayZobacz: Hi Nova pojawi się 2 grudnia. To telefony 5G na licencji Huaweia

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło zdjęć: Weibo

Źródło tekstu: sparrowsnews, wł

Tagi:elektronika noszonahuaweismartwachinteligentny zegarekhuawei watch d

Powiązane artykuły