Loading...

Trudno o piękniejszego średniaka! 120 Hz i ładowanie 66 W w świetnej cenie

Trudno o piękniejszego średniaka! 120 Hz i ładowanie 66 W w świetnej cenie

FFALCON Thunderbird FF1 to smartfon dziwny tylko z nazwy, bo specyfikację ma bardzo mocną i jednocześnie wygląda jak jeden z najładniejszych średniaków.

FFALCON Thunderbird FF1 to najnowszy telefon ze średniej półki, który właśnie wkracza na chiński rynek. Dzięki swojej specyfikacji oraz niezwykłemu wzornictwu szybko może stać się popularny.

Piękny smartfon ze średniej półki

FF1 to całkiem udany średniak. Jego specyfikacja rozpoczyna się od 6,67-calowego ekranu odświeżającego obraz w 120 Hz. Użyto matrycy IPS z wycięciem na kamerkę do selfie 16 MP.

fot. FFALCON

Trudno o piękniejszego średniaka! 120 Hz i ładowanie 66 W w świetnej cenie

Tylny panel smartfona wygląda znacznie okazalej z powodu kwadratowej wysepki na trzy aparaty fotograficzne i diodę LED. Ramka zajmuje sporo przestrzeni, ale wygląda estetycznie i ciekawie w porównaniu do wielu konkurencyjnych średniopółkowców.

Sensory są jednak wzięte prosto ze średniej klasy, ponieważ otrzymaliśmy jednostkę główną 64 MP, szerokokątną 8 MP i dodatkową 2 MP. To nic specjalnego, gdyż podobnym zapleczem dysponuje większość modeli.

fot. FFALCON

FF1 to smartfon 5G dzięki napędzaniu przez procesor Qualcomm Snapdragon 690. To niezły SoC dla średniaka i pozwala na tanią łączność najnowszej generacji – dodatkowo producent postarał się o aż 8 GB RAM w najtańszej wersji i od 128 do 256 GB pamięci na pliki.

Specyfikację modelu uzupełnia akumulator o pojemności 4300 mAh z ładowaniem o maksymalnej mocy 66 W. Do tego elementu trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia.

Cena FFALCON Thunderbird FF1 w wersji 8/128 GB wynosi 2499 yuanów (ok. 1500 zł netto), a w 8/256 GB 2799 yuanów (ok. 1677 zł netto). Uważam te kwoty za rozsądne, a Wy?

Koniecznie przeczytaj:

Promocja: Ten smartfon ledwo trafił do Polski, a już kupisz go parę stówek taniej!

Powiązane artykuły