Huawei

Huawei

Kategoria

Najlepszy moment na zakup elektroniki? W niektóre przeceny na Allegro w ramach Black Week trudno wręcz uwierzyć

Za pomocą Chrisfugiel

Ale podarujmy sobie resztę tego przydługawego już wprowadzenia i przejdźmy do tego, dla czego każdy z was znalazł się w tym materiale. Przeceny! Co konkretnie znajdziemy na Allegro? Które z ofert się wyróżniają i na które z nich powinniście zwrócić szczególną uwagę? Poniżej prezentujemy starannie wyselekcjonowane propozycje. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie… ale w tym miejscu zachęcamy oczywiście także do dodatkowych, samodzielnych poszukiwań. Wszystkie oferty na elektronikę w ramach Black Week znajdziecie w tym miejscu. Kto wie, może uda się wam upolować coś jeszcze lepszego?

Oferty w zależności od dnia będą się oczywiście zmieniały - zachęcamy do regularnego zaglądania do naszego zestawienia, aby być z nimi na bieżąco!

Możliwość ogrywania tytułów z najnowszej generacji za tak niską cenę to jedna z najlepszych ofert podczas Black Week. Konsola Xbox Series S przygotowana przez Microsoft teoretycznie ma nieco słabsze parametry niż "większy brat", czyli Xbox Series X, ale w praktyce sprawdza się równie dobrze - zwłaszcza przy najpopularniejszych tytułach, takich jak FIFA, Fortnite czy Forza Horizon. W połączeniu z abonamentem Xbox Game Pass daje nam to dostęp do ogromnej biblioteki gier konsolowych w cenie, o jakiej do niedawna można było jedynie co najwyżej marzyć.

Fenomenalna propozycja dla osób, które poszukują nieco mniejszego ekranu. Oczywiście 55 cali to nadal pokaźne parametry, ale w przypadku bardziej kompaktowych powierzchni i jednoczesnej chęci postawienia na "duży TV" - będzie to wybór znacznie lepszy niż dotychczasowo sugerowane w naszych zestawieniach modele 65- i 75-calowe. Świetna matryca OLED z obsługą 4K gwarantuje spektakularne wrażenia podczas seansów, a dzięki szeregowi inteligentnych opcji (w tym także tych, związanych z zarządzaniem poboru energią), będziemy w stanie urządzenie idealnie dopasować do naszych codziennych potrzeb.

Gdy kupujemy cokolwiek z logiem Apple możemy być pewni przede wszystkim jednego - najwyższej na rynku jakości. Rynek słuchawek bezprzewodowych nie bez powodu został zdominowany przez giganta z Cupertino - ich AirPods to naprawdę wspaniały "kawałek" inżynieryjnej roboty. Początkowo pewne kontrowersje budził wygląd sprzętu - ale użytkownicy szybko go pokochali. I to na tyle, że stały się one części popkultury! Dziś Apple AirPods to obowiązkowy dodatek dla każdego posiadacza iPhone'a - nie tylko w kwestii słuchania muzyki czy oglądania filmów, ale także prowadzenia rozmów.

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się nad przesiadką z Androida na iOS - Black Week może być idealnym momentem na ten kluczowy krok. iPhone 12 w wersji Pro to jedna z najmocniejszych propozycji na rynku - wprawdzie Apple wypuściło już model z numerem 13, ale "dwunastka" to nadal absolutna czołówka. I pozostanie w niej jeszcze długo, bowiem Apple znane jest z bardzo długiego wsparcia dla swoich urządzeń. W praktyce oznacza to, że nawet za 5 lat spodziewać możemy się świetnych osiągów smartfona, stałych aktualizacji systemowych i doskonałej optymalizacji. iPhone to inwestycja na długie lata - teraz wymagająca "wkładu" aż o kilkaset złotych mniejszego niż zwykle!

10

Feb/2022