Loading...

Najlepsze podcasty na lato

Najlepsze podcasty na lato

Latem nadrabiamy zaległe lektury, seriale i podcasty. W odkrywaniu najciekawszych słuchowisk pomogą bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 4, które łączą najnowsze technologie z minimalistycznym dizajnem.

„Dressed: The History of Fashion”: Dla miłośników mody

„Na świecie jest ponad 7 miliardów ludzi i wszyscy mamy ze sobą coś wspólnego – każdego dnia musimy się ubrać”, głosi opis serii prowadzonej przez April Calahan i Cassidy Zachary. Historyczki mody zwracają uwagę na kulturowe, społeczne i polityczne znaczenie ubioru. Oprócz cotygodniowej porcji branżowych newsów dowiecie się więcej o „Bitwie o Wersal”, poznacie zapomniane ikony stylu lat 90. i sprawdzicie, jak naprawdę ubierano się na średniowiecznych dworach.

„Modern Love”: Historie miłosne

Zanim „Modern Love” stał się jednym z najchętniej słuchanych podcastów na świecie, zadebiutował jako cykl historii miłosnych nadsyłanych przez czytelników „New York Timesa”. Niektóre bawiły do łez, inne wzruszały – nikogo nie pozostawiały obojętnymi. Prowadzącym – Miyi Lee i Danielowi Jonesowi, redaktorowi oryginalnej serii – udało się przenieść emocje w eter. Do podcastów zapraszają też bohaterów wcześniejszych odcinków, którzy opowiadają, jak dalej potoczyły się ich losy.

„Ja i moje przyjaciółki idiotki”: Intymne rozmowy

Zapomnijcie o Carrie Bradshaw. Jej następczyni, Joanna Okuniewska, wie, jak opowiadać o zawodach miłosnych, randkowych porażkach i nieczystych zagrywkach, które sprawiły, że czujemy się czasem jak idiotki (lub idioci, bo jak mówi autorka, „przyjaciółki idiotki nie mają płci”). Bo której z nas nie zdarzyło się słyszeć tekstów w stylu: „Nie jestem gotowy”, „Źle zrozumiałaś moje sygnały” czy „To nie tak, jak myślisz”? Szczere do bólu podcasty Okuniewskiej działają terapeutycznie.

„Conan O’Brien Needs a Friend”: Komedia w eterze

Najlepsze podcasty na lato

Conan O’Brien, komik i wieloletni prowadzący kultowego talk show „The Tonight Show”, zaprasza do rozmowy znanych i lubianych – aktorów, muzyków, reżyserów, by przekonać się, czy mogą się zaprzyjaźnić. Godzinne wywiady mogą przyjąć najróżniejszą formułę – improwizowanego skeczu, osobistych wyznań czy filozoficznego namysłu. Usłyszymy tu m.in. Toma Hanksa, Kate Hudson, a nawet Baracka Obamę.

„Mubi Podcast”: Filmowa podróż

Selekcji filmów na platformie Mubi, nazywanej Netfliksem dla miłośników kina niezależnego, dokonuje międzynarodowy zespół krytyków, filmowców i znawców tematu. Każda produkcja zostaje opatrzona tekstem i podcastem. Co czwartek dziennikarz Rico Gagliano zabiera nas w filmową podróż do innego kraju. W ostatnich odcinkach mieliśmy okazję zajrzeć do Indii, Nigerii i Meksyku, a to dopiero początek.

Sztukę podcastów pozwolą nam w pełni docenić nowe słuchawki Huawei FreeBuds 4. Gadżet wykorzystuje najnowsze technologie, takie jak system redukcji szumów czy Adaptive Ear-Matching, która wykrywa unikatowy kształt naszego ucha i warunki zewnętrzne, by zapewnić nam jeszcze lepszą jakość dźwięku. Dzięki słuchawkom nowej generacji zyskujemy pełną swobodę działania, bez konieczności oglądania się na wiecznie splątany kabel. A w końcu podcastów najlepiej słucha się podczas porannego joggingu, spaceru z psem czy sprzątania.

Słuchawki Huawei to również gwarancja światowej klasy dizajnu. FreeBuds 4 wykonano z ultralekkiej i wytrzymałej membrany, która minimalizuje zniekształcenia i pozwala cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem. Słuchawki wyposażone są również w udoskonalone minituby basowe, które gwarantują jeszcze lepsze doświadczenie. Pracując nad Huawei FreeBuds 4, marka opracowała również autorski system symulacji 3D, który pozwolił wypracować najbardziej optymalny kształt słuchawek, na podstawie zestawienia ponad 10 tys. różnych kształtów uszu.

Nowe słuchawki Huawei są ultralekkie, a samo etui jest na tyle poręczne, że zmieści się nawet do najmniejszej torebki. FreeBuds 4 mogą się również pochwalić wydajną baterią, nawet do 22 godzin non stop, gdy są używane z etui ładującym. Kwadrans ładowania pozwoli nam w pełni wykorzystać możliwości słuchawek przez blisko trzy godziny. Huawei FreeBuds 4 mogą się także łączyć z dwoma urządzeniami jednocześnie, dzięki czemu możemy korzystać z nich do słuchania muzyki lub ulubionego słuchowiska, a w razie potrzeby odebrać telefon.

Przy okazji premiery Huawei FreeBuds 4 marka przygotowała wyjątkową ofertę – kupując nowe słuchawki, w prezencie otrzymamy opaskę Huawei Band 6. Przedsprzedaż potrwa do 8 lipca.

Powiązane artykuły