Huawei

Huawei

Kategoria

Trzyletnia gwarancja i bezpłatna naprawa ekranu – korzystne nowości na huawei.pl

Za pomocą Chrisfugiel

Sklep Huawei przygotował dla swoich klientów wiele ciekawych ofert i udogodnień, z których warto skorzystać. Sprawdź m.in. jak zdobyć zniżkę w wysokości 50 złotych i komu przysługuje wydłużona gwarancja!

Sklep huawei.pl wprowadza właśnie zupełnie nowe udogodnienia, dla swoich klientów. Wśród nich mamy wydłużoną do 3 lat gwarancję na laptopy, bezpłatną jednorazową naprawę ekranu (w ciągu 3 miesięcy od zakupów), a także dostawa następnego dnia roboczego (dla zakupów opłaconych do południa).

Nowości dla klientów Huawei

Wydłużona o rok gwarancjaobejmuje m.in. laptopy Huawei z serii MateBook X, MateBook X Pro, MateBook 13, MateBook 14, MateBook D 14, MateBook D 15, a także nowego MateBooka D 16.

Jednorazowa, bezpłatna naprawa ekranu w ciągu trzech miesięcy od zakupów dotyczy zaś tych telefonów zakupionych na huawei.pl:

Warto też wspomnieć o możliwości otrzymania 20 złotych rabatu na zakup produktów na stronie huawei.pl. Można je zdobyć za wystawienie opinii o produkcie kupionym właśnie na huawei.pl.

Aby zgarnąć kupon, należy zarejestrować się lub wejść na swoje konto, następnie wybrać kartę zakupionego produktu i pozostawić pod nim opinię. Potem należy zrobić zrzut ekranu z wystawioną opinią i przesłać ją na sklep@huawei.com.

Po weryfikacji otrzymasz kupon (ważny dwa tygodnie) w wysokości 20 zł na kolejne zakupy o minimalnej wartości 21 zł w sklepie huawei.pl.

fot. Huawei

Użytkownicy sklepu internetowego huawei.pl mogą też liczyć na 50 złotych rabatu za zapisanie się do newslettera – każdy nowy użytkownik otrzyma bon o wartości 50 zł na kolejne zakupy w sklepie (o wartości minimum 200 złotych).

Warto również wspomnieć o promocjach, jakie znaleźć można na stronie huawei.pl. We wtorki warto zaglądać do sklepu, ponieważ w ofercie OkazjoWTORKÓW znaleźć możemy fajne promocje nazestawy urządzeń i akcesoriów lub inne benefity – dostępne jedynie tego dnia.

Nasz cel to sprawić, by konsumenci zapamiętali markę huawei.pl i przyzwyczaili się do myśli, że warto pod ten adres zaglądać nawet codziennie, bo jest wielce prawdopodobne, że trafi się na naprawdę wyjątkową okazję, nie tylko w OkazjoWTORKI.

– tłumaczy producent

Polecamy:

To już kanibalizm! Test Huawei FreeBuds 4i, czyli słuchawek, które nie biorą jeńców nawet wśród swoich!

19

Feb/2022