Loading...

Apple Music to muzyka bez ograniczeń. Jak działa usługa i ile kosztuje? Poradnik

Apple Music to muzyka bez ograniczeń. Jak działa usługa i ile kosztuje? Poradnik
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka
Izabela Bąbińska08 września 2021

Zainteresował Cię serwis Apple Music? Przychodzimy, więc z poradnikiem na temat tego, w jaki sposób korzystać z aplikacji.

dołącz do dyskusji

Z tego artykułu dowiesz się:

Apple Music to popularny serwis streamingowy – muzyczny świat Apple’a

Dzięki tej usłudze dostajemy dostęp do muzyki za pomocą mediów strumieniowych. Serwis powstał w 2015 i od tamtej pory zgromadził sobie wielu entuzjastów – posiada ponad 72 mln subskrybentów (dane z 2020) z całego świata.Apple Music oferuje ponad 60 mln utworów. Jako jedyny z serwisów streamingowych zawiera ciekawą funkcję wyświetlania na ekranie tekstów piosenek w czasie słuchania muzyki. Aby słuchać muzyki bez limitów, trzeba wykupić subskrypcję.

Jakie subskrypcje oferuje Apple Music?

Warto zaznaczyć, że jeśli pierwszy raz używamy usługi, możemy skorzystać z 3-miesięcznego okresu próbnego. Zakupu subskrypcji dokonujemy w aplikacji Apple Music przez App Store. Trzeba podpiąć kartę płatniczą, aby skorzystać z okresu próbnego. Nowi subskrybenci mogą rozpoczynać i kończyć okres próbny w dowolnym momencie.

Jak zmienić subskrypcję Apple Music?

Apple Music to muzyka bez ograniczeń. Jak działa usługa i ile kosztuje? Poradnik

Serwis daje nam możliwość zmieniania typów subskrypcji. Zmienianie subskrypcji na iPhone, iPadzie lub iPodzie touch wygląda następująco:

Zmiana subskrypcji na komputerze Mac wygląda w ten sposób:

Jeśli kupimy subskrypcję rodzinną, poniżej będziemy musieli wybrać funkcję „Udostępnij rodzinie”.

Jak wyłączyć subskrypcję w Apple Music?

Anulowanie subskrypcji na urządzeniach iPhone, iPad, iPad touch jest najszybszą opcją.

Jak wyłączyć subskrypcję przez komputer Mac?

Subskrypcję płatną możemy zakończyć również z poziomu internetowego odtwarzacza.Proces anulowania subskrypcji możemy wykonać również przez komputer z systemem Windows. Potrzebujemy do tego aplikacji iTunes.

Jak działa Apple Music?

Apple Music umożliwia słuchanie ponad 60 mln utworów, które można odtwarzać strumieniowo. Można tworzyć kolekcje, playlisty z dodanymi przez siebie utworami. Serwis posiada kilka sekcji:

Jak pobrać muzykę w Apple Music?

Po dodaniu muzyki do biblioteki można również pobrać ją na swoje urządzenie, aby móc słuchać jej w trybie offline. Należy kliknąć utwór, album lub playlistę, którą chcemy pobrać, a następnie przytrzymać i wybrać przycisk „Pobierz”.

Dostępność Apple Music – korzystanie z Apple Music na Androidzie i Windowsie

Serwis na pewno chętnie wybiorą osoby poruszające się w ekosystemie Apple’a, chociaż Apple Music jest dostępny nie tylko użytkowników systemu iOS. Apple Music jest dostępny dla wszystkich urządzeń Apple, na Androidzie (dostępny w Google Play), na PC przez iTunes, na aplikacji Sonos oraz przez Samsung Smart TV.

* Zdjęcie główne: mrmohock / Shutterstock.com

Tagi: appleapple musicapple music studenciapple music teledyskimuzyka w streamingu

Powiązane artykuły