Loading...

Smartfon Konsumencki Roku 2021: Tańszy nie znaczy gorszy – Imperatory WP: Zagłosuj na technologię roku i wygraj 5 tys. zł!

Smartfon Konsumencki Roku 2021: Tańszy nie znaczy gorszy – Imperatory WP: Zagłosuj na technologię roku i wygraj 5 tys. zł!

Smartfon Konsumencki Roku 2021: Tańszy nie znaczy gorszy

Technologia otacza nas z każdej strony, a Imperatory WP są plebiscytem celebrujący ten fakt. Dodatkowe pytanie brzmi, jaki smartfon z 2021 roku najczęściej pojawiał się w kieszeniach naszych czytelników? Który sprzęt podbił serca miłośników technologii, ale zrobił to bez ocierania się o przesadnie wygórowaną cenę? Zapraszamy do głosowania na smartfon konsumencki roku.

Autor: Marcin Hołowacz |23.12.2021

Motorola Moto G60

Motorola Moto G60 jest sprzętem wyposażonym w aparat 108 Mpix oraz aparat z obiektywem ultraszerokokątnym z trybem makro, co jest rzadkością w średniej półce. Jest też ekran 120 Hz, a do tego wyjątkowo duża bateria o pojemności 6000 mAh. Procesor Snapdragon 732G pozwala na uzyskanie całkiem zadowalającej wydajności.Wszystko to w połączeniu z ekonomiczną ceną, daje rezultat w postaci atrakcyjnej propozycji dla osób szukających dobrej relacji pomiędzy jakością a kosztem.

ODDAJ GŁOS NA MOTOROLA MOTO G60

Realme GT Master Edition

Realme GT Master Edition, czasem określany mianem zabójcy smartfonów ze średniej półki, to tańsza alternatywa dla topowego modelu GT. Jest to bardzo dobrze wyposażony telefon, który ma wysoką wydajność dzięki Snapdragonowi 778G 5G oraz systemowi chłodzenia, bazującemu na komorze parowej. Przy okazji warto zaznaczyć, że ekran Super AMOLED odświeża obraz w 120 Hz, a baterię można naładować w pół godziny. Jest to doskonały kandydat do walki o miano konsumenckiego smartfona roku.

ODDAJ GŁOS NA REALME GT MASTER EDITION

Redmi Note 10 Pro

Xiaomi Redmi Note 10 Pro ma dobry wyświetlacz AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz oraz głośniki stereo. Jest też aparat 108 Mpix oraz - wyjątkowy w tej klasie cenowej – obiektyw telemakro do fotografowania z bliska. Krótko mówiąc, jest to sprzęt, który w tym segmencie robi bardzo dobre wrażenie.

ODDAJ GŁOS NA REDMI NOTE 10 PRO

Samsung Galaxy A52

Samsung Galaxy A52 ma dobry dla swojego przedziału cenowego poczwórny aparat, w tym aparat główny 64 Mpix z przysłoną f/1,8 i optyczną stabilizacją obrazu. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w tej klasie cenowej optyczna stabilizacja obrazu nie jest często spotykana. Ponadto aparaty dodatkowe charakteryzują się wyższą rozdzielczością niż ma to miejsce u większość smartfonów ze średniej półki. Warto zaznaczyć, że nie zabrakło głośników stereo, ekranu AMOLED o podwyższonej częstotliwości odświeżania oraz certyfikatu IP67, świadczącego o zwiększonej odporności na wodę i pył.

ODDAJ GŁOS NA SAMSUNG GALAXY A52

Sony Xperia 10 III

Sony Xperia 10 III ma potrójny aparat z obiektywem ultraszerokokątnym i teleobiektywem, kompaktowe gabaryty, stopień ochrony na poziomie IP65/IP68, a do tego również ekran OLED 21:9 bez jakichkolwiek wcięć czy otworów. Jest to smartfon, który swoim wzornictwem, proporcjami, nieoszpeconym ekranem oraz zestawem aparatów wyróżnia się z tłumu.

ODDAJ GŁOS NA SONY XPERIA 10 III

Powiązane artykuły