Loading...

Składany iPhone? Zapomnij! Premiera odroczna na wiele miesięcy

Składany iPhone? Zapomnij! Premiera odroczna na wiele miesięcy

Apple jest jednym z niewielu gigantów technologicznych, który do dnia dzisiejszego nie zaprezentowali żadnego urządzenia wyposażonego w elastyczny ekran. Technologia pozwalająca produkować "łamane" wyświetlacze jest dostępna na rynku już od ponad dwóch lat. Apple przez ten czas nie zdecydowało się na wprowadzenie iPhone'a z elastycznym ekranem i nie jest to bynajmniej ignorancja ze strony giganta z Cupertino. Inżynierowie Apple intensywnie pracują nad wykorzystaniem elastycznych ekranów, ale technologia ta jest według nich jeszcze niedopracowana.Składany iPhone? Zapomnij! Premiera odroczna na wiele miesięcy

Zgodnie z najnowszym raportem Apple finalnie wprowadzi na rynek nowy model iPhone'a z elastycznym ekranem, ale wszyscy zainteresowaniu powinni uzbroić się w sporą dozę cierpliwości.

Zobacz również:

Według Marka Gurmana z portalu Bloomberg, iPhone z elastycznym ekranem pojawi się na rynku dopiero za dwa-trzy lata. Dodatkowo Gurman sugeruje, że nic nie jest przesądzone i Apple może finalnie zrezygnować z produkcji iPhone'a z elastycznym ekranem.

Potencjalnie inżynierowie Apple mogą bać się, że iPhone z elastycznym ekranem obniży wyniki sprzedażowe tabletów iPad.

Wcześniej o składanym smartfonie od Apple doniósł inny analityk - Ming Chi-Kuo. Przekazał on, że smartfon zadebiutuje na rynku w 2023 roku, a firma Apple zamierza sprzedać maksymalnie 20 milionów egzemplarzy. Urządzenie miało otrzymać 8 calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości QHD+.

iPhone z elastycznym ekranem może otrzymać wsparcie dla Apple Pencil. Byłby to pierwszy smartfon od Apple z obsługą rysika.

Urządzenie będzie także najdroższym modelem iPhone'a w historii. Sugerowana cena detaliczna ma wynosić 1499 dolarów.

Nadal jesteś zainteresowany zakupem składanego iPhone'a? Jeżeli nie, zapoznaj się z najnowszymi informacjami dotyczącymi iPhone'a 13 oraz składanych smartfonów Samsunga.

Aktualne ceny w sklepachSmartfon APPLE iPhone 12 Pro 128GB 5G 6.1" Grafitowy MGMK3PM/A4 700 złApple iPhone 12 Pro 128GB Grafitowy Graphite5 093 złSmartfon APPLE iPhone 12 Pro 256GB 5G 6.1" Pacyficzny MGMT3PM/A5 200 złApple iPhone 12 Pro (128 GB) - złoty~5 209 złApple iPhone 12 Pro Max, 128 GB, Dual SIM, grafitowy5 398 złSmartfon Apple iPhone 12 Pro 128GB Niebieski (MGMN3)6 308 złEtui silikonowe Apple MK003ZM/A MagSafe do iPhone’a 12|12 Pro Pistacjowy99 999 zł

Źródło inspiracji: wccftech.com

Powiązane artykuły