Loading...

Ile kosztuje wymiana szybki w iPhone? Ile kosztuje wymiana szybki w iPhone? Ile kosztuje wymiana szybki w iPhone?

Ile kosztuje wymiana szybki w iPhone? Ile kosztuje wymiana szybki w iPhone? Ile kosztuje wymiana szybki w iPhone?

Masz uszkodzony ekran w iPhonie i ciekawi Cię, ile kosztuje wymiana szybki w iPhone? W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć zanim zwiedziony niską ceną naprawy, popełnisz największy błąd, którego będziesz żałować – oddasz smartfon to serwisu taniego, zamiast do dobrego.

Telefony iPhone nie należą do najtańszych, a co za tym idzie ich naprawa najczęściej także mocno uderzy nas po kieszeni, to jest fakt. Dlatego tak ważne jest, aby po zakupie nowego telefonu Apple, zabezpieczyć jego ekran dobrej jakości protektorem oraz dobrać do niego bezpieczne etui. Należy jednak pamiętać, że nawet najlepsze szkła ochronne, folie i pokrowce, nie zabezpieczają telefonu w 100 procentach. To czy zabezpieczony nimi iPhone ulegnie rozbiciu w dużej mierze zależy od tego w jaki sposób telefon upadnie.

Skoro trafiłeś na ten artykuł i poszukujesz informacji na temat tego, ile kosztuje wymiana szybki w iPhone, zapewne doszło już do najgorszego i Twój telefon uległ zniszczeniu. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wyspecjalizowanego serwisu Apple, któremu powierzysz swój zepsuty telefon iPhone, aby wykonał naprawę zbitej szybki?

Dowiedz się czy w instalowanym module ekranu jest oryginalny wyświetlacz Retina

Serwis APPLEMOBILE.PL nie korzysta z chińskich zamienników wyświetlaczy, których jedyną zaletą jest niska cena. Taki ekran nie tylko posiada blade kolory, niczym sprane, kiepskiej jakości podświetlenie, brak głęboki i kontrastu, ale przede wszystkim jego szklana powłoka jest bardzo niskiej jakości, nie spełniając norm jakościowych dotyczących odporności na zarysowania i uszkodzenia. Ekran taki nie zapewnia także pełnej funkcjonalności. W przypadku nowych modeli nie pozwala na skorzystanie z funkcji ALS oraz TrueTone, jak również nie umożliwia dokonania kalibracji. Taki ekran nie spełni oczekiwań użytkownika produktów Apple. Jego fatalna jakość jest widoczna już na pierwszy rzut oka.

Instalując wyświetlacz w APPLEMOBILE.PL masz pewność, że ekranie instalowanym w naszym serwisie będzie oryginalny wyświetlacz LCD Retina bądź OLED SuperRetina HD, gwarantujący genialną współpracę z telefonem iPhone oraz oferujący jego pełną funkcjonalność.

Zapytaj czy po wymianie ekranu nie utracisz żadnej funkcjonalności telefonu.

Apple wraz z modelem iPhone 7 i każdym kolejnym wprowadził szereg zabezpieczeń w swoich urządzeniach, dezaktywujących często bezpowrotnie, funkcje telefonu po samodzielnej ingerencji i wymianie podzespołów.

Jeżeli wymienisz ekran samodzielnie lub w kiepskim punkcie usługowym, który nie zadba o zautoryzowanie, zaprogramowanie i skalibrowanie nowego ekranu z oryginalnym wyświetlaczem, Twój telefon utraci funkcjonalności. Programowania i kalibracji nie można dokonać w przypadku zamienników ekranu. Dlatego tak ważne jest, aby przed wymianą uszkodzonego ekranu w iPhone dopytać czy wyświetlacz w ekranie będzie oryginalny, a sam ekran zaprogramowany i skalibrowany.

Ile kosztuje wymiana szybki w iPhone? Ile kosztuje wymiana szybki w iPhone? Ile kosztuje wymiana szybki w iPhone?

W innym wypadku pewnym jest, że utracisz funkcje ALS czyli automatycznego dopasowania jasności ekranu do oświetlenia w otoczeniu. Telefon nie będzie sam się ściemniał, gdy wejdziesz do ciemnego pomieszczeni. Nie rozjaśni się, gdy na dworze będzie jasno, przez to będzie nieczytelny. Przestanie także działać funkcja TrueTone, odpowiadająca za dopasowanie temperatury barwowej do otoczenia, przez co obraz jest naturalny i idealnie odwzorowuje kolory. Ponadto ekran taki może nie oferować poprawnej pracy, zacinać się i utrudniać korzystanie z telefonu.

Wymieniając ekran z oryginalnym wyświetlaczem LCD Retina bądź OLED SuperRetina HD w APPLEMOBILE.PL, Twój ekran zostanie zautoryzowany, skalibrowany i zaprogramowany, dzięki czemu masz pewność, że telefon po naprawie będzie działał dokładnie tak, jak tego chcesz.

Dowiedz się czy na naprawę otrzymasz gwarancję

Dobrze wykonana naprawa nie kończy się z chwilą oddania telefonu. Wiedzą o tym dobrze wszyscy Ci, którzy mimo odebrania na pierwszy rzut oka sprawnego telefonu z naprawy, z czasem dowiedzieli się o ukrytej wadzie czy usterce. Mówi się, że profesjonalny serwis poznaje się nie po tym jak bezproblemowo realizuje naprawy, a po tym jak rozwiązuje problemy ponaprawcze, czyli REKLAMACJE.

W świecie produkcji masowej niestety zdarzają się niedoskonałości niewykryte przez kontrole jakości. Serwis APPLEMOBILE.PL jako pierwszy serwis w mieście od razu zaoferował 6 miesięczną, pisemną ochronę swoich Klientów na wypadek właśnie takich nieujawnionych w trakcie realizacji naprawy wad, wykrytych już w czasie użytkowania naprawionego iPhone’a, podczas, gdy konkurencja oferowała najczęściej 30 dni gwarancji, a sam producent tylko 90 dni. W APPLEMOBILE.PL udzielamy pełnych 6 miesięcy gwarancji, potwierdzonych pisemną kartą gwarancyjną z jasnymi, określonymi warunkami, prawami i obowiązkami Klientów, dzięki czemu gwarancja staje się formalną umową, odpowiednio zabezpieczająca prawa i interesy Klienta.

Naprawa ekspresowa, bez pozostawiania urządzenia w serwisie

Rdzeniem naszej działalności zawsze było zapewnienie ekspresowej obsługi najpopularniejszych usterek w iPhonie. To, dlatego od początku naszej działalności, Klienci serwisu APPLEMOBILE.PL mogli liczyć na wymianę ekranu, głośnika czy baterii w ekspresowym tempie, w zasadzie od ręki, bez konieczności pozostawiania urządzenia w naprawie na nieokreślony czas.

Do tej pory oferowaliśmy zrealizowanie takiej usługi w czasie nieprzekraczającym 20 minut. Zwiększony stopień skomplikowania procedury wymiany, poszerzony o konieczności kalibracji ekranu oraz zabezpieczenia jego szczelności spowodował, że czas ten wydłużył się i aktualnie wynosi 20-40 minut.

W czasie naprawy nie musisz pozostawiać telefonu w serwisie. Możesz poczekać na miejscu w siedzibie pogwarancyjnego serwisu apple APPLEMOBILE.PL. W trakcie jej trwania nie utracisz żadnych danych z pamięci.

Aby móc odpowiedzieć na to pytanie przede wszystkim należy zdać sobie sprawę z konstrukcji ekranów stosowanych w telefonach Apple. Wyświetlacz Retina czy to LCD czy OLED jest elementem tak zwanego modułu ekranu. Moduł ekranu to zintegrowany w ramach fabrycznego procesu element zawierający w sobie szybkę, która najczęściej ulega zniszczeniu, ale także warstwy dotykowej interpretującej dotykowe komendy, czyli digitizera, a także wyświetlacza IPS LCD Retina lub OLED SuperRetina HD. Dodatkowo moduł zawiera ramę montażową, a także może być wyposażony w układy sterowania oraz autentyfikacji.

Dlatego podczas gdy uszkodzony zostanie ekran lub nawet któryś z jego elementów, czyli na przykład szyba, sposobem na profesjonalne wykonanie usługi naprawczej jest wymiana modułu ekranu w całości.

Ceny takiej naprawy są bardzo różne i zaczynają się aktualnie od 300 złotych. W związku z licznymi zapytaniami oraz co raz większa gamą modeli urządzeń dostępnych w ofercie Apple zdecydowaliśmy się na uruchomienie cennika usług naprawczych produktów Apple na naszej stronie, który staramy się na bieżąco aktualizować. Cenę wymiany szybki w iPhone można odnaleźć pod tym linkiem, wskazując swój model telefonu i odszukując interesująca pozycję.

Czy można wymienić szybkę w iPhone wysyłkowo?

Chcesz skorzystać z naprawy wysyłkowej? Żaden problem! Od wielu lat oferujemy panel wysyłkowy na naszej stronie, za pomocą którego setki napraw każdego miesiąca realizujemy za pomocą sprawnej usługi door-to-door. Aby skorzystać, kliknij poniższy link, aby uruchomić formularz zgłoszeniowy naprawy wysyłkowej. Wypełnij go, a po zapisaniu skorzystaj z zamówienia kuriera przez nas lub nadaj paczkę na własną rękę. W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 889 277 288

APPLEMOBILE.PL

Serwis iPhone Szczecin | Naprawa iPhone iPod iPad Macbook Apple

🗺 Wojska Polskiego 50/U9 (wejście od strony Jagiellońskiej 84, obok Columbus Cafe)70-475 Szczecin☎️ 500 132 200☎️ 889 277 288

Autoryzowany serwis APPLEMOBILE.PL – O nas.

Zapraszamy wszystkich odwiedzających portal AppleMobile.pl do skorzystania z bogatej oferty serwisowej mobilnych produktów Apple. W APPLEMOBILE.PL od 2007 roku zajmujemy się kompleksową naprawą mobilnych produktów marki Apple.

Jako jeden z nielicznych w regionie, a obecnie jedyny serwis produktów Apple w Szczecinie, należymy do sieci autoryzowanych serwisów MyApple, zrzeszających najbardziej wszechstronne i profesjonalne serwisy Apple w kraju, zajmujące się pogwarancyjną obsługą serwisową produktów Apple. Szeroki zakres wiedzy na temat elektroniki, bogate doświadczenie poparte wiedzą i długoletnim stażem w naprawach telefonów komórkowych, stawia nas na czele punktów naprawczych w regionie, a także najlepszych pogwarancyjnych serwisów Apple w kraju.

APPLEMOBILE.PL

Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84)tel: 500 132 200tel: 889 277 288http://serwis.applemobile.pl@ serwis(małpa)applemobile.pl

5/5 - (41 votes)

Powiązane artykuły