Loading...

System iOS 14 dostępny

System iOS 14 dostępny

Po kilku miesiącach testów Apple udostępniło oficjalną wersję systemu operacyjnego iOS 14. Przed zainstalowaniem aktualizacji, zalecamy wykonanie kopii zapasowej.System iOS 14 dostępny

Aktualizacja:

Aktualizację do iOS 14 można pobrać oraz zainstalować bezpośrednio z poziomu urządzenia. W tym celu należy udać się do Ustawień telefonu, wejść w Ogólne oraz w Uaktualnienia. Na koniec trzeba wcisnąć Pobierz i instaluj. Drugim sposobem jest podłączenie urządzenia do komputera, uruchomienie Findera, wybranie z listy iPhone'a, a następnie kliknięcie w Ogólne, wybranie Sprawdź uaktualnienia oraz zaakceptowanie.

Lista kompatybilnych sprzętów z iOS 14:

System iOS 14 odmienia sposób korzystania z iPhone’a, oferując przeprojektowane widżety na ekranie początkowym, nowe możliwości automatycznego organizowania aplikacji w bibliotece aplikacji oraz kompaktowy interfejs połączeń telefonicznych i Siri. Aplikacja Wiadomości wprowadza możliwość przypinania rozmów oraz udoskonalenia dotyczące rozmów grupowych i Memoji, a aplikacja Mapy — trasy przejazdu rowerem oraz funkcję Przewodniki, która ułatwia znajdowanie interesujących miejsc. Wycinki aplikacji to nowy sposób szybkiego korzystania z wybranych elementów aplikacji. Nowe funkcje ochrony prywatności zwiększają transparentność przetwarzania danych użytkownika oraz zapewniają kontrolę nad dostępem aplikacji do położenia, zdjęć, mikrofonu i aparatu.

System iOS 14 zmienia podstawowe aspekty korzystania z iPhone’a, zawiera znaczące uaktualnienia aplikacji i oferuje nowe funkcje.

Zupełnie nowe widżety:

Biblioteka aplikacji:

Kompaktowy interfejs:* Przychodzące połączenia telefoniczne i FaceTime są teraz wyświetlane jako banery u góry ekranu.* Siri ma kompaktowy interfejs, który nie przesłania informacji wyświetlanych na ekranie i pozwala płynnie przejść do następnego zadania.* Tryb Obraz w obrazie pozwala oglądać wideo i odbierać połączenia FaceTime podczas używania innej aplikacji.

Wiadomości:

Memoji:

Mapy:

Wycinki aplikacji:

Tłumacz:

Siri:

Wyszukiwanie:

Dom:

Safari:

Pogoda:

AirPods:

Prywatność:

Dostępność:

Ta wersja zawiera także inne funkcje i udoskonalenia:

App Store:

Apple Arcade:

Rzeczywistość rozszerzona (AR):

Aparat:

CarPlay:

FaceTime:

Pliki:

Zdrowie:

Klawiatury i ustawienia narodowe:

Muzyka:

Notatki:

Zdjęcia:

Podcasty:

Przypomnienia:

Ustawienia:

Skróty:

Dyktafon:

Powiązane artykuły