iPhone

iPhone

Kategoria

Jak utworzyć kopię zapasową iPhone na dysku zewnętrznym za pomocą 3UTools [Windows]

Za pomocą Chrisfugiel

Jeżeli macie komputer z Windowsem, który posiada mały dysk twardy, który nie jest w stanie pomieścić kopii zapasowej tworzonej za pomocą iTunes, możecie Was zainteresować jak utworzyć kopię zapasową iPhone na dysku zewnętrznym za pomocą 3UTools, na przykład na dysku USB lub pendrivie. W tym poradniku skorzystamy z programu 3UTools, który jest dla komputerów z Windows.

Program 3UTool możecie pobrać ze strony producenta https://www.3u.com

Po zainstalowaniu i uruchomieniu programu musimy podłączyć do niego telefon lub tablet Apple, którego dane chcemy zabezpieczyć w postaci kopii zapasowej na dysku zewnętrznym. Następnie, po wczytaniu naszego urządzenia wybieramy przycisk Backup/Restore.

Następnie wciskamy Backup.

W funkcji Backup Path musimy wskazać miejsce zapisu kopii zapasowych. W tym celu klikamy Change i wybieramy w oknie nasz dysk zewnętrzny, na którym chcemy zapisać kopię zapasową. Wciskamy OK. Po tym na sekcji Backup Path powinna pojawić się ścieżka do ustawionego dysku. Nim jednak naciśniemy Back up Now, warto jeszcze kliknąć w Managę Password i ustawić szyfrowanie kopii zapasowej. Pozwoli to w trakcie tworzenia kopii zachować także hasła do poczty, stron internetowych itd. Jeżeli nie zaszyfrujemy kopii, to po odtworzeniu jej w nowym telefonie, wszystkie hasła będziemy musieli wpisywać ręcznie. W celu wykonania kopii zapasowej wciskamy Back up Now.

Po jej utworzeniu, wystarczy ją odtworzyć i wpisać do nowego telefonu. Poradnik jak to zrobić znajdziecie pod poniższym linkiem.

Jak wgrać kopię zapasową iPhone w 3UTools z dysku zewnętrznego [Windows]

Jak utworzyć kopię zapasową iPhone na dysku zewnętrznym za pomocą 3UTools [Windows]

5/5 - (1 vote)

22

Feb/2022