Loading...

Nowe 27-calowe monitory do pracy od NEC

Nowe 27-calowe monitory do pracy od NEC

E271N to model podstawowy. Został wyposażony w panel IPS, cechuje się rozdzielczością Full HD i jasnością 250 cd/m2 oraz oddaje do dyspozycji użytkowników gniazda VGA, HDMI i DisplayPort. Umożliwia regulację wysokości w zakresie 130 mm, pochylenie od 5 do 35 stopni, obrót ekranu w poziomie oraz skorzystanie z funkcji pivot (tryb portretowy). Pozytywny wpływ na komfort użytkownika mają również technologie Low Blue Light Plus i FlickerFree, które walczą z niebieskim światłem i migotaniem.

Nieco lepiej wyposażony jest model EA271F. Wprawdzie oferuje taką samą rozdzielczość i jasność, ale już jego lista portów jest wydłużona (o DVI-D i 4 gniazda USB), a regulacja wysokości odbywa się w zakresie 150 mm. Dodatkowo monitor ma czujniki obecności człowieka i natężenia oświetlenia, dzięki czemu jasność jest automatycznie regulowana, co pozwala oszczędzać energię. Urządzenie jest też przystosowane do tworzenia konfiguracji wielomonitorowych.

Nowe 27-calowe monitory do pracy od NEC

Z kolei NEC PA271Q to monitor do zastosowań profesjonalnych, kierowany przede wszystkim do grafików, architektów i projektantów. Wszyscy oni mają docenić matrycę typu AH-IPS, rozdzielczość 2560 x 1440 pikseli, jasność 350 cd/m2, 14-bitową tablicę LUT Gamma 3D, silnik kolorów SpectraView i szerokie opcje kalibracyjne. Dodatkowym atutem jest obecność gniazda USB typu C, który pozwala przesyłać jednym przewodem sygnał wideo i zasilanie.

Sugerowane ceny tych nowych monitorów to:

Szczegółowe informacje na temat monitorów można znaleźć na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: NEC Display Solutions

Powiązane artykuły