iPhone

iPhone

Kategoria

PREMIERA: Szkoda, że Plus postawił krzyżyk na technologii 4G LTE

Za pomocą Chrisfugiel

Wielka szkoda, że sieć komórkowa Plus postawiła już chyba krzyżyk na technologii LTE. Takie nasuwają się wnioski po raz po raz sprawdzanych pomiarach prędkości w aplikacji Speed Test. Jest coraz gorzej z transferami to chyba najlepszy komentarz do sprawy. W Toruniu w samo południe zielony operator na łączności 4G+ uzyskuje jakże zawrotny wynik 18 Mb/s.

Reklama&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbspCzytaj dalej
&nbsp

Pikanterii wydarzeniu dodaje jeszcze fakt, iż smartfon Sony Xperia 10 wspiera naprawdę szybki Internet aż 600 Mb/s. W realnym świecie uzyskujemy z tego ułamek. Najprawdopodobniej wynika to z inwestycji telekomu na standardzie 5G (w mieście Kopernika też jest). Ostatnio wręcz chwali się udanymi testami 5G Standalone (SA) z pełną przepustowością mocy bez pomocy LTE. W efekcie przełoży się to z pewnością na kosmiczne transfery rzędu 1 Gb/s i więcej.

Tymczasem nie każdy dysponuje nowoczesnym inteligentnym telefonem komórkowym z 5G. Wciąż masa konsumentów używa słuchawek z starym, poczciwym 4G. Ponadto sieci komórkowej Plus znowu spadł średni poziom prędkości internetu o 0,3 Mb/s według Speed Test z 34 Mb/s na 33,7 Mb/s, co tylko potwierdza tezy zawarte w powyższym artykule. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie www.speedtest.pl/ranking/internet-mobilny#listopad-2021.

(fot. My mobile)

Powinny Cię zainteresować również te informacje:

12

Feb/2022