iPhone

iPhone

Kategoria

Recenzja ZIZO Bolt iPhone 13 Pro | Etui do zadań specjalnych z uchwytem na pasek i podstawką Recenzja ZIZO Bolt iPhone 13 Pro | Etui do zadań specjalnych z uchwytem na pasek i podstawką

Za pomocą Chrisfugiel

ZIZO Bolt dla iPhone’a 13 Pro to niezwykle interesujące etui, choć trzeba uczciwie przyznać, że nie dla każdego. Osoby poszukujące subtelnego case’u na swoją „trzynastkę”, raczej się nim nie zainteresują. Natomiast Ci, którzy poszukują ekstremalnie wysokiego poziomu bezpieczeństwa na telefon z wygodnym mocowaniem do pasa, będą zachwyceni!Recenzja ZIZO Bolt iPhone 13 Pro | Etui do zadań specjalnych z uchwytem na pasek i podstawką Recenzja ZIZO Bolt iPhone 13 Pro | Etui do zadań specjalnych z uchwytem na pasek i podstawką

ZIZO Bolt dla iPhone’a 13 Pro to w zasadzie nie jest tylko etui. To kompletny zestaw ochronny dla smartfona Apple, który poza masywnym i solidnym etui, którego ekstremalny poziom ochrony potwierdza wojskowy certyfikat, zawiera również dedykowane mocowanie do paska, praktyczną smycz do zawieszenia na przykład na szyi oraz szklany protektor na ekran.

Samo etui na pierwszy rzut oka wygląda na bardzo masywne. Może wręcz zniechęcać, gdyż swoja wielkością wskazuje, że może być bardzo nieporęczne i niewygodne.

Gdy jednak osadzimy w nim nasz telefon, mieszane wrażenie całkowicie zmienia. Telefon staje się bardzo wygodny w uchwycie, dobrze się go obsługuje jedną ręką i mówicie co chcecie, wygląda w nim dobrze.

Etui składa się z dwóch warstw. Jego hybrydowa, opatentowana konstrukcja zapewnia wysoki poziom ochrony. Bez większego problemu zabezpieczy nasz telefon podczas upadku z wysokości do 3.5 metra na twarde podłoże.

Etui ma również praktyczny gadżet – podstawkę ukrytą w pleckach.

Wystarczy ją odpiąć, odchylić, aby wygodnie postawić telefon na blacie do oglądania materiałów wideo czy do wideorozmów. Wygodne i niezwykle przydatne rozwiązanie!

Etui posiada uchwyt na wspomnianą smycz. Dodatkowo chroni każdą krawędź telefonu w tym także obiektywy kamer.

Do etui dołączono uchwyt na pasek. Telefon wpinamy do uchwytu ekranem do ciała, dzięki czemu nawet jeżeli upadniemy czy gdzieś uderzymy nim o ścianę czy jakiś mebel, ekran pozostanie nietknięty.

Telefon dość prosto wypina się z uchwytu. Nie stanowi to żadnego problemu. Do paska przypinamy go za pomocą sprężynowego klipsa. Klips obraca się, dzięki temu możemy mieć telefon wpięty pionowo i horyzontalnie, w zależności od potrzeb.

Dodatkowym plusem jest znajdujące się w zestawie szkło ochronne o stopniu hartowania 9h. Szkło jest grubości 0.33mm. Niestety nie jest to element typu EDGE-to-EDGE.

Pokrywa jedynie obszar roboczy wyświetlacza, a nie całą jego powierzchnię. Mimo to, to miły dodatek, który wraz z tym etui zapewne zwiększy poziom ochrony na każdą nieprzewidzianą sytuację.

Etui do recenzji dostarczył sklep TopBuy.eu

Recenzja ZIZO Bolt iPhone 13 Pro | Etui do zadań specjalnych z uchwytem na pasek i podstawką

5/5 - (2 votes)
ZaletyWady

Zalety

Wady

14

May/2022