Loading...

Android 12 w wersji beta powróci w grudniu, aby przetestować najnowsze funkcje

Android 12 w wersji beta powróci w grudniu, aby przetestować najnowsze funkcje

Co dalej z programem Android 12 Beta?

Masz teraz możliwość kontynuowania programu beta na swoim urządzeniu (urządzeniach) Pixel i otrzymywania bieżących aktualizacji przedpremierowych Androida 12, w tym dodatków, poprawek błędów oraz ulepszeń stabilności i wydajności przed publicznym wydaniem, które rozpocznie się w grudniu.

Ważne: Jeśli wolisz opuścić program beta dla Pixeli i powrócić do publicznej stabilnej ścieżki Androida 12, masz możliwość wypisania się z programu bez wymazywania urządzenia. Proszę zaktualizować i zainstalować dzisiejsze oficjalne wydanie, a następnie wypisać się z programu do 1 grudnia, zanim pojawi się kolejna aktualizacja beta. To zapewni, że wasze urządzenie nie zostanie wymazane podczas rezygnacji.

Jeśli nie podejmiesz żadnych działań i zachowasz swoje urządzenie Pixel zapisane do programu beta, automatycznie otrzymasz kolejne aktualizacje beta Androida 12, począwszy od grudnia. Jeśli zrezygnujesz z programu po zainstalowaniu grudniowej aktualizacji beta, wszystkie dane użytkownika na urządzeniu zostaną wymazane zgodnie ze zwykłymi wytycznymi programu.

Powiązane artykuły