Loading...

Apple ujawniło AirPods Max. Bardzo drogie słuchawki zbierają mieszane opinie

Apple ujawniło AirPods Max. Bardzo drogie słuchawki zbierają mieszane opinie

Na rynku znajdziecie wiele drogich słuchawek, które mają zaoferować użytkownikom doskonałe wrażenia podczas słuchania ulubionej muzyki. Apple najwidoczniej chce celować w wysoką półkę urządzeń dla największych entuzjastów takich doznań, ponieważ AirPods Max zostało wycenione na 2799 zł.

Sprzęt kupimy w pięciu kolorach (różowy, gwiazda szarość, srebrny, zielony, błękitny), a w zestawie obok słuchawek otrzymamy etui oraz przewód ze złącza Lightning na USB-C.

Korporacja przekonuje, że wymyśliła słuchawki na nowo:

„Wymyśliliśmy słuchawki wokółuszne na nowo. Od poduszek po sklepienie, wszystkie elementy AirPods Max zaprojektowano tak, by słuchawki idealnie dopasowywały się do różnych kształtów głowy, tworząc doskonale izolowaną przestrzeń wypełnioną niesamowitym dźwiękiem.”

Apple ujawniło AirPods Max. Bardzo drogie słuchawki zbierają mieszane opinie

Na uwagę na pewno zasługuje ciekawy pałąk – widzimy tutaj opaskę z oddychającej siateczki, dzięki której urządzenie ma się dobrze ułożyć na głowie. Firma wykorzystuje także ramę ze stali nierdzewnej, teleskopowe ramiona, ale także zapewnia baterią na 20 godzin i niezrównany dźwięk:

„AirPods Max dostarczają niezrównanych wrażeń akustycznych, łącząc dźwięk hi fi z najlepszą w branży aktywną redukcją hałasu. Wszystkie elementy specjalnie zaprojektowanego przetwornika pracują na brzmienie o minimalnym poziomie zniekształceń w całym słyszalnym zakresie. W efekcie każdy dźwięk – od głębokich basów przez precyzyjne tony średnie aż po krystalicznie czystą górę – zyskuje na wyrazistości.”

W Sieci nie brakuje mieszanych opinii, bo choć AirPods Max mogą oferować świetną jakość dźwięku, to jednak wielu klientów oczekiwało, że sprzęt będzie tańszy.

Warto przypomnieć, że Apple ostatnio zaczęło sprzedaż ładowarki bez zasilacza oraz wcześniej oferowało między innymi „Pro Kable”.

Powiązane artykuły