Loading...

Naciesz oczy Xiaomi 12 Pro na żywo. Widziałem już brzydsze supemodelki

Naciesz oczy Xiaomi 12 Pro na żywo. Widziałem już brzydsze supemodelki

Zobacz, jak Xiaomi 12 Pro wygląda na żywo. Ten przepiękny i kompaktowy flagowiec debiutuje za dwa dni, a my już dzisiaj wiemy o nim wszystko.

Xiaomi 12 Pro zadebiutuje już za 2 dni. 28 grudnia zobaczymy też debiut MIUI, ale nawet nowej wersji nakładki nie uda się przyćmić jego debiutu. Dzisiaj po raz pierwszy możemy przyjrzeć mu się na tak dobrych zdjęciach na żywo. To po prostu przepiękny kawałek elektroniki.

Zanim zacząłem pisać ten tekst, po prostu gapiłem się na poniższe zdjęcie przez kilka minut. Xiaomi przeszło długą drogę od topornych telefonów z topowymi procesorami do pięknych flagowców. Xiaomi 12 Pro to kwintesencja tego cyklu. Wcześniej pisałem, że Samsung Galaxy S22 Ultra jest przepiękny, ale kompakt z Chin gra w jeszcze wyższej lidze.

Xiaomi 12 Pro pozuje na żywo / fot. Mayank Kumar

Naciesz oczy Xiaomi 12 Pro na żywo. Widziałem już brzydsze supemodelki

W sieci pojawiły się głosy, według których wyspa aparatu w Xiaomi 12 nie jest zbyt ładna. Trochę się z tym zgadzam, bo ze względu na akcenty stylistyczne wygląda bardzo surowo. Główny obiektyw kojarzy mi się trochę z pralką. Cóż – zaawansowane zaplecze fotograficzne musi się gdzieś zmieścić – iPhone 13 Pro jest tego najlepszym przykładem. Wszystko to jednak blednie przy materiale, z jakiego wykonano tylny panel.

Xiaomi 12X – specyfikacja i cena. Kompaktowy średniak idealny

Powiem szczerze – jeśli Xiaomi 12 Pro nie trafi do Polski w wersji z wegańską skórą, a jedynie z tym beznadziejnym szkłem, to będę naprawdę rozczarowany. To byłby koncertowo zmarnowany potencjał kompaktowego flagowca. Jasne, że ktoś powie, że i tak wsadzi go w etui, ale takich ludzi nie warto słuchać.

Jeśli uroda tego sprzętu zaczęła dawać Ci do myślenia i niepokojąco dopominać się jego zakupu, to może zainteresuje Cię nasze podsumowanie przecieków. Xiaomi 12 to bardzo interesujący i kompaktowy model – wszystkiego na jego temat dowiesz się z poniższego tekstu.

Xiaomi 12: podsumowanie przecieków na tydzień przed premierą. Będzie drożej, ale warto

Powiązane artykuły