Samsung

Samsung

Kategoria

Galaxy Note powróci, ale chyba pożegnamy Bixby

Za pomocą Chrisfugiel

Sam - nowa, trójwymiarowa wirtualna asystentka Samsungafot. @techagent26

Wygląda na to, że nie wszystkie pomysły Samsunga są strzałem w dziesiątkę. Firma chyba zrezygnuje z uśmiercenia serii Galaxy Note, za to głosowa asystentka Bixby być może doczeka się następczyni.

Wiele wskazuje na to, że fani serii Galaxy Note nie dali się przekonać, że Galaxy S współpracujący z rysikiem S Pen to najlepsze rozwiązanie. Podobnie, klienci wybierający dotąd Galaxy Note mogą nie dać się przekonać planowanemu składanemu Galaxyu Z Fold 3, który również ma współpracować z S Penem. Powód jest prosty - wymienione modele nie mają w obudowie gniazdek na rysik. Niby drobiazg - ale jakże istotny i poprawiający komfort użytkowania smartfonu. Z tego też względu, wznowiono podobno wewnątrzfirmowe dyskusje o przywróceniu serii Galaxy Note. Tak przynajmniej twierdzi jeden z popularnych leaksterów. Pozostaje zatem liczyć, że Samsung nie zrezygnuje z produkcji kolejnego Note - ale zobaczymy go raczej dopiero w przyszłym roku.

Samsung planuje przedstawić światu nową wirtualną asystentkę, Sam. Przybrała ona trójwymiarową postać nader atrakcyjnej dziewczyny. Wcześniej Sam miała postać 2D, teraz będzie dysponować trójwymiarowymi ruchami i zaawansowaną mimiką, a do tego - zyska wiele nowych funkcji. Bardzo możliwe, że Sam trafi również na pokład urządzeń mobilnych, gdzie zastąpi Bixby. To jednak nie jest pewne - na razie Sam "będzie się spełniać" jako wirtualna asystentka w materiałach producenckich, gdzie zastąpi swą dawną, dwuwymiarową postać.

Nowa wirtualna asystentka Samsunga - trójwymiarowa Samfot. @techagent26

Galaxy Note powróci, ale chyba pożegnamy Bixby

Na podstawie informacji @FrontTron i @techagent26

27

Mar/2022