Loading...

Smartfony Galaxy dostały aktualizację. Na Androida 12 jeszcze muszą poczekać

Smartfony Galaxy dostały aktualizację. Na Androida 12 jeszcze muszą poczekać

Strona główna›Smartfony Galaxy dostały aktualizację. Na Androida 12 jeszcze muszą poczekać26.11.2021 14:22Samsung Galaxy Note 10 PlusŹródło zdjęć: © GETTY | Valery SharifulinKarolina Kowasz

Chociaż użytkownicy smartfonów Galaxy będą musieli jeszcze trochę poczekać na nowego Androida, Samsung nie zapomina o swoich klientach. Na urządzenia Galaxy została wprowadzona listopadowa poprawka zabezpieczeń.

Jak donosi 9to5Google, ​​listopadowa aktualizacja zawiera poprawki dla kilkunastu typowych luk w zabezpieczeniach urządzeń. Obejmują one szereg poprawek Google, jednak najważniejsze są trzy krytyczne luki w zabezpieczeniach, 20 luk wysokiego ryzyka i dwie luki średniego ryzyka, które zostały przez nią załatane.

Poprawka dla urządzeń Galaxy

Należy podkreślić, że każdy, kto obecnie korzysta z najnowszej wersji One UI 4.0 Beta, nie będzie mógł zaktualizować swojego urządzenia. Aktualizacja została oparta na Androidzie 11, więc jeżeli użytkownik dokonał samodzielnej aktualizacji do nowszej wersji systemu, nie otrzyma on opisywanej łatki.

Smartfony Galaxy dostały aktualizację. Na Androida 12 jeszcze muszą poczekać

Pełna lista urządzeń Galaxy, które obejmuje listopadowa łatka, obejmuje modele:

To jednak nie wszystkie urządzenia. Od dzisiaj powinna pojawić się również możliwość zaktualizowania, m.in. smartfonów z serii A. Wśród modeli, na które trafi aktualizacja, wymieniono:

Czekając na Androida 12

Chociaż aktualizacja zabezpieczeń, sama w sobie, powinna ucieszyć wielu użytkowników, nie da się ukryć, że posiadacze nowszych modeli Galaxy ciągle oczekują na oficjalne pojawienie się Androida 12 na swoich urządzeniach. Samsung za to wciąż obiecuje, że system pojawi się "niedługo", jednak oficjalnej daty wciąż nie podano.

Programy

AktualizacjeAktualizacjeNowościZobacz więcej ›

Powiązane artykuły