Loading...

Gdybym miał wydać kilka klocków, to niech się stanie Ultra. Ten aparat będzie tego wart

Gdybym miał wydać kilka klocków, to niech się stanie Ultra. Ten aparat będzie tego wart

Samsung Galaxy S22 Ultra ma nareszcie pozwolić koreańskiemu producentowi wrócić na szczyty mobilnej fotografii. Zdjęcia nocne dorównają najlepszym na rynku.

W 2021 i 2022 roku nie wystarczy już kupić flagowca, by cieszyć się bezkompromisowym telefonem. Wie to każdy, kto wybrał iPhone 13, Samsung Galaxy S21 czy Xiaomi Mi 11. O nie, teraz trzeba zdecydować się na smartfon o rozmiarze patelni, bo tylko w takim zmieści się najlepszy możliwy aparat. Cena? 5 tysięcy to już za mało. I gdybym miał zrobić to sam, to chyba wybrałbym Samsunga Galaxy S22 Ultra.

Z koreańskim producentem mam nieco miłosno-nienawistną relację i zdaję sobie sprawę z tego, że następca Galaxy Note nie będzie idealny. Wolne ładowanie, przeciętna bateria i nasycone do przesady kolory na zdjęciach potrafią drażnić. Jednocześnie Samsung Galaxy S22 Ultra po prostu nie ma sobie równych, jeśli chodzi o bogate wyposażenie.

Gdybym miał wydać kilka klocków, to niech się stanie Ultra. Ten aparat będzie tego wart

Samsung Galaxy S22 Ultra będzie robił lepsze zdjęcia nocne / fot. IceUniverse

Szklana pułapka, czyli o obudowie S22 słów kilka

Dzisiaj dodajemy do tego jakość zdjęć nocnych. IceUniverse nie rzuca przecieków na wiatr i jeśli mówi, że Ultra robi lepsze zdjęcia w nocy, to tak jest. Jako użytkownik S21 mogę powiedzieć, że na pewno było miejsce na postęp i wcale nie chodzi tu o większe matryce czy jaśniejsze obiektywy. Samsung miał bardzo dużo do poprawienia w kwestii oprogramowania, by choćby dorównać tegorocznym iPhone’om – i to nawet nie tym w wersji Pro.

Wszystkiego, co obecnie wiemy na temat Samsung Galaxy S22, ty dowiesz się z naszego podsumowania o tych flagowcach. To całkiem ciekawe modele, a Ultra nareszcie będzie modelem dla naprawdę wymagających.

Samsung Galaxy S22 – nowe przecieki. Cena trochę straszy, ale Ultra to prawdziwa bestia

Powiązane artykuły