Samsung

Samsung

Kategoria

Wykonane ziemniakiem, ale są. Pierwsze zdjęcia Samsunga Galaxy S21 FE

Za pomocą Chrisfugiel

  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Sprzęt
Maciej Gajewski20 listopada 2021

Samsung Galaxy S21 FE – czyli sztandarowiec w wersji dla masowego klienta – ma przed nami coraz mniej tajemnic. Widzieliśmy już prasowe rendery oraz dużą część specyfikacji. Teraz do Internetu trafiły nieprofesjonalne zdjęcia telefonu. Choć w marnej jakości.

dołącz do dyskusji

Galaxy S21 FE ma być odchudzoną wersją poprzedniego sztandarowego telefonu Samsunga. Wiemy już jak wygląda – do Internetu wyciekła część materiałów promocyjnych nowego modelu. Tam jednak, z oczywistych względów, telefon prezentował się wyjątkowo korzystnie. Producent przecież musi pokazać swój produkt w jak najkorzystniejszym świetle.

Zdjęcia, które właśnie pojawiły się w Internecie, są antytezą powyższego. Osoba je wykonująca raczej nie dbała o ładne ujęcia czy wysoką jakość. Fotografie wyglądają koszmarnie, choć nie z winy fotografowanego obiektu. Na szczęście, poza zdjęciami, autor zdradził kilka dodatkowych informacji.

Wykonane ziemniakiem, ale są. Pierwsze zdjęcia Samsunga Galaxy S21 FE

Czytaj też:

Autor potwierdził, że telefon jest dość lekki i że ma plastikową obudowę. Twierdzi też, że wyposażony jest w 120-hercowy wyświetlacz oraz w znakomity aparat. Zachęcające – czekamy na więcej.

Są już zdjęcia Samsunga Galaxy S21 FE. Co jeszcze o nim wiemy?

Urządzenie ma pracować pod kontrolą Exynosa 2100 z układem graficznym Mali G78, 12 GB RAM i 256 GB pamięci masowej. W Galaxy S21 FE znaleźć będzie można 6,4-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości FHD+. Telefon będzie wyposażony w potrójny aparat, z 64-megapikselową jednostką główną, czujnikiem głębi i obiektywem szerokokątnym. Dodatkowo, z otworka w wyświetlaczu na użytkownika spoglądać będzie 32-megapikselowy aparat do selfików i wideopołączeń.

W telefonie znajduje się ogniwo o pojemności 4500 mAh z funkcją szybkiego ładowania z mocą 15 W. Galaxy S21 FE obsługuje też 5G, LTE, dwuzakresowe Wi-Fi, Bluetooth 5.1 i GPS. Będzie dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: białej, lawendowej, kremowej i czarnej.

Podobno urządzenie ma kosztować od 900 do 1000 euro, a więc i tak do najtańszych należeć nie będzie. Biorąc jednak pod uwagę ceny zwykłych nowoczesnych telefonów z linii Galaxy S, prawdopodobnie znajdzie się na niego niejeden chętny klient.

Tagi: Galaxy Sgalaxy s21galaxy s21 feSamsungsamsung galaxytelefony

25

Apr/2022