Loading...

Microsoft Surface Duo 2 już w tym miesiącu

Microsoft Surface Duo 2 już w tym miesiącu

Kolejna generacja składanego smartfonu Microsoftu pojawi się już w tym miesiącu. Amerykanie zapowiedzieli już konferencję prasową.

Pierwszy składany smartfon Microsoftu nie spełnił pokładanychnim nadziei. Nad urządzniem znanym kolejno jako Surface Phone, Surface Mobile, Andromeda i wreszcie Surface Duo prace trwały całe lata. Efekt był jednak daleki od oczekiwań. Telefon był bardzo drogi, a jego specyfikacja pozostawiała wiele do życzenia. Z pewnością nie pomagał fakt, że prawie cały czas dostępny był tylko w USA. Potem pojawił się zaledwie w kilku innych państwach. Już niedługo jednak pojawi się Microsoft Surface Duo 2.

Amerykańska firma ogłosiła już datę swojej konferencji prasowej, na której zadebiutuje nowy telefon. Będzie ona miała miejsce 22 września. Składany telefon Microsoftu będzie na pewno miał Snapdragona 888, 8 GB RAM, moduł NFC i Androida. Poza Surface Duo 2 pojawi się też zapewne kolejny Surface Pro. Niewykluczona jest też premiera kolejnego urządzenia z serii Surface Laptop. Na pewno usłyszymy też więcej o systemie operacyjnym Windows 11. Prawdopodobnie przed konferencją czeka nas jeszcze wiele przecieków na temat szykowanych urządzeń.

Microsoft Surface Duo 2 już w tym miesiącu

Zobacz: Microsoft Surface Duo 2 pojawia się w GeekbenchZobacz: Microsoft Surface Laptop 4 15

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło zdjęć: techrat

Źródło tekstu: phonerea, microsoft, wł

Tagi:microsoftzginane smartfonyskładany smartfonmicrosoft surface duo 2

Powiązane artykuły