Samsung

Samsung

Kategoria

Nagrywanie rozmów - ACR (Android)

Za pomocą Chrisfugiel

Nagrywanie rozmów - ACR to darmowa aplikacja mobilna do nagrywania głosowych połączeń przychodzących oraz wychodzących. Za pomocą narzędzia Nagrywanie rozmów - ACR będziemy mogli również edytować zarejestrowane pliki dźwiękowe i przesyłać je na komputer.

Nagrywanie rozmów - ACR to darmowa i przydatna aplikacja mobilna do nagrywania rozmów na smartfonach pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android. Aplikacja pozwala rejestrować przychodzące i wychodzące połączenia telefoniczne do pliku w formacie 3GP, AMR, FLAC MP4, MP4-HQ, OGG oraz WAV. Nagrania można zabezpieczyć hasłem. Aplikacja mobilna Nagrywanie rozmów - ACR posiada w sobie szerokie możliwości konfiguracji. Bardzo przydatną funkcją jest filtrowanie połączeń i możliwość wyboru, które z nich mają być nagrywane, a które ignorowane. Program Nagrywanie rozmów - ACR pozwala również na automatyczne wysyłanie nagranych rozmów telefonicznych na dysk internetowy Dropbox i Google Drive oraz serwer obsługujący protokół WebDAV.

Dzięki aplikacji Nagrywanie rozmów - ACR rejestrowanie rozmów telefonicznych na androidzie stało się faktem!

Nagrywanie rozmów - ACR - Darmowa aplikacja do przechwytywania rozmów głosowych

Nagrywanie rozmów - ACR to będąca do pobrania za darmo na urządzenia z systemem mobilnym Google Android aplikacja, która pozwoli nam na łatwe rejestrowanie rozmów głosowych wykonywanych z poziomu smartfona lub tabletu. Za pomocą tej aplikacji możemy zapisywać zarówno rozmowy przychodzące, jak i wychodzące, a wszystkie pliki znajdziemy później w pamięci masowej naszego urządzenia lub na karcie pamięci. Nagrywanie rozmów - ACR pozwala na zapisywanie nagrań w formatach: 3GP, 3GP-HQ, AMR, FLAC, FLAC-HQ, MP3, MP3-HQ, MP4, MP4-HQ, M4A, M4A-HQ, OGG, OGG HQ oraz WAV i WAV-HQ. Użytkownicy z całą pewnością docenią fakt, że ten darmowy program do nagrywania rozmów jest gotowy do użytku zaraz po instalacji i nie wymaga dodatkowych konfiguracji, a sam interfejs graficzny w języku polskim jest niezwykle intuicyjny.

Nagrywanie rozmów - ACR - Wbudowany edytor audio pozwala wyciąć niepotrzebne fragmenty z rozmowy

Nagrywanie rozmów - ACR to aplikacja do nagrywania rozmów telefonicznych na naszym smartfonie lub tablecie z Google Android. Wszystkie nagrania z powodzeniem prześlemy na komputer z wykorzystaniem połączenia przewodowego lub bezprzewodowego, na przykład Bluetooth. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że Nagrywanie rozmów - ACR posiada wbudowaną wyszukiwarkę zapisanych plików oraz podstawowy edytor dźwięku, pozwalający na wycinanie poszczególnych fragmentów nagrania. Ponadto aplikacja pozwala na zabezpieczanie plików hasłem dostępu oraz opcję automatycznej synchronizacji z dyskiem Google lub Dropboxem.

tagi: Nagrywanie rozmów - ACR, nagrywanie rozmów telefonicznych na Androidzie, program do nagrywania rozmów telefonicznych

Marcin Kusz

Ocena Nagrywanie rozmów - ACR

Ocena redakcji:

(4)

Ocena użytkowników:

(2.9)Liczba ocen: 124

Informacje o Nagrywanie rozmów - ACR (Android) po polsku

System operacyjny:Android, Android (od wersji 2.3.3)Pobierz »

6.40 MB

Pobrano 9 334 razy

03

Mar/2022