Loading...

nju mobile: nowy numer dodatkowy. Nie tylko duety, ale także trio

nju mobile: nowy numer dodatkowy. Nie tylko duety, ale także trio

Orange odświeżył ofertę swojej submarki nju mobile. Od dziś można w niej oprócz głównego, korzystać z dwóch dodatkowych numerów. Trzeci kosztuje 19 zł i poza nielimitowanymi połączeniami, SMS-ami i MMS-ami oferuje również dodatkowe 10 GB internetu.

Wprowadzenie nowego numeru dodatkowego oznacza, że teraz w nju dostępna jest korzystna oferta w trio. Do tej pory, aby mieć pełną ofertę dla trzech numerów, trzeba było kupić trzecią kartę za 29 zł. Teraz trzeci numer jest tańszy o 10 zł. Dzięki temu każdy numer z trio kosztuje tyle samo, czyli po 19 zł.

Zobacz: Orange daje 240 zł w aplikacji Mój Orange. Jak skorzystać z tej promocji?

nju mobile: nowy numer dodatkowy. Nie tylko duety, ale także trio

Oprócz dotychczasowego numeru głównego (za 19, 29 lub 39 zł) i numeru dodatkowego za 9 zł, teraz można dokupić kolejny numer. Za 19 zł miesięcznie klient korzysta za pomocą dodatkowej karty z oferty numeru głównego (nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y i internet z pakietu numeru głównego) oraz dodatkowo otrzymuje 10 GB do wykorzystania w kraju wspólnie przez wszystkie trzy numery.

W zależności od stażu w nju numeru głównego klient może otrzymać już na start więcej GB np. 20 GB (staż za pół roku), 25 GB (za rok) lub 30 GB (za dwa lata). Do wspólnego wykorzystania są także ekstra 2,23 GB w roamingu UE.

Zobacz: Orange: zniżka do 550 zł na smartfon Samsung lub Xiaomi. Musisz tylko sprzedać swój stary telefon

W najpopularniejszej w nju ofercie 19 zł na głowę (29 + 9 zł), w wersji trio (+19 zł) klient będzie otrzymywał teraz:

Nju dodatkowy 19 zł może być dokupowany tylko przez klientów, którzy wcześniej kupią numer główny na planie nju podstawowy. Oferta będzie rozwijana w kolejnych miesiącach.

Zobacz: nju mobile wprowadza do Wi-Fi Calling obsługę wiadomości SMS i MMSZobacz: T-Mobile na kartę to dostęp do 5G i nawet 40 GB Internetu za 39 zł

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło tekstu: Orange Polska

Tagi:nju mobileorangenju mobile abonamentnju mobile trionju mobile duet

Powiązane artykuły