Loading...

Play na wakacje: 50 zł miesięcznie za abonament i telefon

Play na wakacje: 50 zł miesięcznie za abonament i telefon

Play ruszył z wakacyjną promocją dla przenoszących numer. By skusić nowych klientów, operator przygotował specjalną ofertę z tańszym abonamentem, smartfonami za 1 zł oraz dostępem do serwisu TIDAL.

Wśród operatorów infrastrukturalnych Play znajduje się na pierwszym miejscu pod względem odejść klientów. Stara się powstrzymać te niekorzystne statystyki, organizując promocje, które mają przyciągnąć nowych klientów.

Zobacz: Play dalej traci, T-Mobile zyskał. Raport przenośności numerów w 2Q2021

W najnowszej, wakacyjnej akcji nowym, przenoszącym numer klientom Play proponuje ofertę all inclusive za 50 zł miesięcznie:

Play na wakacje: 50 zł miesięcznie za abonament i telefon

Klienci otrzymają te korzyści za 50 zł miesięcznie po rabatach, zamiast standardowej ceny 65 zł.

Zobacz: Play MIX na wakacje: 100 GB na aplikacje i bonus za doładowanie

Play szczególnie poleca do tej oferty trzy telefony za 1 zł na start, do wyboru:

Telefonów jest oczywiście więcej, a pełna ich listę można zobaczyć tu: https://www.play.pl/dlaciebie/sklep/wakacyjna-wyprzedaz.

Klienci, którzy zdecydują się przenieść swój numer do Play i skorzystają z tej oferty, otrzymają również w prezencie 3 miesiące dostępu do serwisu muzycznego TIDAL z ponad 70 milionami utworów bez reklam.

Specjalnej wakacyjnej ofercie towarzyszy kampania z udziałem Adama Małysza. Czy to wszystko wystarczy, by zachęcić klientów do wyboru fioletowej sieci?

Zobacz: Play rozbudowuje sieć. W czerwcu fioletowe LTE dotarło do kolejnych miejscowościZobacz: RFBenchmark: T-Mobile i Play mają najszybszy internet mobilny (czerwiec 2021)

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło zdjęć: Play

Źródło tekstu: Play

Tagi:przenośność numerówplay

Powiązane artykuły