Loading...

Polscy operatorzy telekomunikacyjni rozdają prezenty użytkownikom - kto oferuje najwięcej?

Polscy operatorzy telekomunikacyjni rozdają prezenty użytkownikom - kto oferuje najwięcej?

W ofercie na abonament Plus kusi rozdawaniem gotówki. Klienci, którzy od 8 listopada do 24 grudnia 2021 r. podpiszą nową lub przedłużą obecną umowę otrzymają 100 zł zwrotu w gotówce za każdy numer. Dodatkowo, wybierając OPPO Reno6 Pro 5G lub Xiaomi 11T Pro 5G zyskają kolejne 400 zł zwrotu – również w gotówce.

Foto: Plus

A dokładniej jest to:

Plus zapewnia, że powyższe promocje można łączyć.

W przypadku obydwu powyższych promocji gotówkę odebrać można za pośrednictwem bankomatów Euronet, do których kody dostarcza operator.

W przypadku ofert na kartę klienci mogą liczyć na dodatkowe 100 zł, ale już nie w formie gotówki. Klienci, którzy w okresie od 3 listopada do 31 stycznia skorzystają z oferty na kartę otrzymają „100 zł w prezencie”. Będą mogli przeznaczyć je na rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz dostęp do internetu.

Aby załapać się na promocję na kartę należy spełnić następujące warunki:

Prezent rozbity zostanie na dwie raty. Klient otrzyma pierwszy pakiet o wartości 50 zł zaraz po wysłaniu SMS-a, a kolejne 50 zł po 30 dniach. Łącznie daje to 100 zł rozłożone na 2 miesiące.

Trzecia świąteczna promocja Plusa skierowana jest do nowych klientów oferty na kartę, a także osób podpisujących lub przedłużających umowę na abonament z Plushem i ruszyła 3 listopada br.

Plush udostępnia darmowe gigabajty nowym i przedłużającym umowę klientom, którzy zdecydują się na abonament za 25 zł, 30 zł oraz 50 zł miesięcznie na 24 miesiące (po uwzględnieniu rabatu 10 zł za e-fakturę). Świąteczne 100 GB przyznawane jest na całą długość umowy - można z nich korzystać przez wszystkie kolejne miesiące, aż do wyczerpania. Dodatkowe gigabajty zużywane są dopiero po wykorzystaniu pakietu podstawowego.

Dodatkowe, świąteczne gigabajty obowiązują także w ofercie na kartę dla wszystkich nowych klientów. Aby zyskać 100 GB na 30 dni należy mieć aktywne konto oraz wysłać bezpłatny SMS pod numer 80600 o treści "100GB".

Play

W świątecznej ofercie Play znalazły się promocje na smartfony, jak również internet stacjonarny i mobilny.

Foto: Play

Oferta "1+1" z jednym darmowym smartfonem dostępna jest w dwóch wariantach. Pierwszy z nich możliwy jest z abonamentem na jedną osobę, ale tylko w przypadku przenoszenia numeru z innej sieci. Druga to dwa abonamenty, ale nie trzeba przenosić numeru - można założyć nowy. Oferta nie jest skierowana do obecnych klientów sieci.

Promocja dotyczy wyłącznie nowych Klientów podpisujących umowę dla dwóch osób w ofercie RODZINA Play M, L, Homebox lub przenoszących numer na www.play.pl w ofercie SOLO Play M, L, Homebox.

Polscy operatorzy telekomunikacyjni rozdają prezenty użytkownikom - kto oferuje najwięcej?

W ramach oferty dostępny jest smartfon Samsung Galaxy A52s 5G + Samsung Galaxy A03s w prezencie lub Xiaomi Redmi Note 10 5G + Xiaomi Redmi 9A w prezencie. Przy wyborze abonamentu dla dwóch osób na 24 miesiące, za oba smartfony zapłacimy jednorazowo 1 zł, a następnie od 180 zł (Samsung) lub 150 zł (Xiaomi) miesięcznie po rabatach z internetem 120 GB.

Druga opcja, z internetem 60 GB zakłada niższy abonament miesięczny - 150 zł (Samsung) lub 130 zł (Xiaomi), ale także 259 zł jednorazowej opłaty w przypadku wyboru duetu Samsungów.

JuniorBOX reklamowany jest jako "swoboda doładowań w zestawie ze smartfonem, gadżetem i pakietem usług". W ramach tego pakietu otrzymujemy smartfon, gadżet (np. słuchawki lub smartband), a także pakiet usług telekomunikacyjnych z obowiązkiem cyklicznych doładowań.

W obu opcjach zestawy zaczynają się już od 1 zł. W ofercie MIX przez 24 miesiące obowiązuje jedna opłata - 50 zł. W przypadku MIX Elastyczny sprawa wygląda inaczej - możemy najpierw zapłacić 40 zł przez pierwsze 12 miesięcy, a później zdecydować, czy płacić 80 zł za miesiąc, czy 40, ale nie przez 12, a jeszcze 24 miesiące.

Zasadę działania oferty MIX Elastyczny objaśnia poniższy wykres:

Foto: PlayPlay Mix Elastyczny

W ramach świątecznego JuniorBOX możemy otrzymać np. zestaw Motorola moto e40 + Motorola Vervebuds 100 za 2 zł w ofercie MIX Elastyczny.

Promocja "6 miesięcy za 0 zł" sprawia, że przez pierwsze pół roku nie zapłacimy za abonament nic, ale w przypadku kolejnych 18 miesięcy zapłacimy o 10 zł więcej, niż dla abonamentu standardowego. Im droższy abonament wybierzemy, tym większe korzyści. W przypadku oferty 150 Mb/s, która w promocji "6 miesięcy za 0 zł" kosztuje 40zł miesięczny, a w innym wariancie 30 zł miesięcznie, oszczędność końcowa będzie zerowa, a jedynie przesuniemy płatności z pierwszych miesięcy na kolejne.

Foto: Play

Kolejna oferta wyłącznie dla nowych klientów. W usłudze internetu mobilnego dotychczasowy pakiet 100 GB w ofercie świątecznej zostanie powiększony do 200 GB. Taka usługa wraz z routerem mobilnym kat. 6 ZTE MF-971R kosztuje 50 zł miesięcznie + 9zł jednorazowo za urządzenie.

Orange

Orange w prezencie świątecznym oferuje możliwość odbioru relatywnie niewielkiego (32 cale) telewizora lub smartfonu OPPO A15s za złotówkę. Poza tym możemy liczyć na dodatkowe gigabajty i ofertę dla firm.

Foto: Orange

Klienci usługi Orange Love z telewizją mogą odebrać za złotówkę telewizor TCL 32’’ lub smartfon OPPO A15s. Prezent przysługuje tym, którzy podpiszą nową umowę bądź przedłużą ją na 24 miesiące w planach Extra lub Premium.

Orange przygotował też zestawy ze smartfonami. Klient, kupując nowy smartfon z planami #hello5G (Plan 60 lub Plan 80 w ofercie Abonament komórkowy) lub Orange Love z telewizją na 24 miesiące, otrzyma drugie urządzenie z zestawu w prezencie za 1 zł.

Do wyboru jest kilka zestawów, wśród nich m.in.:

Powyższe oferty świąteczne łączą się. Przy zakupie świątecznego zestawu, klient otrzymuje jedno z urządzeń za 1zł, a podpisując dodatkowo umowę na Orange Love z telewizją, dostanie jeszcze smartfon lub telewizor w prezencie za złotówkę.

W ofercie Orange Love z dwoma usługami oraz przy zakupie internetu domowego 4G, Orange proponuje dwa razy więcej gigabajtów – aż 500 GB. Dla klientów wybierających plany w #hello5G oraz dowolny pakiet Orange Love, operator oferuje teraz bezpłatny pakiet 300 dodatkowych gigabajtów do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy w kraju. Prezent aktywuje się automatycznie zarówno przy podpisaniu nowej umowy, jak i przy przedłużeniu obecnej.

Foto: Orange

Orange przygotował również świąteczne promocje dla firm. W Planach Firmowych można dowolnie włączać i wyłączać paczki usług w promocyjnych cenach – w każdym momencie użytkowania. Orange zwiększa również pakiety GB w Planach Firmowy M, L, XL:

Klienci firmowi mogą również skorzystać z 300 GB na 3 miesiące w prezencie w wybranych Planach Firmowych.

Orange przygotowało także dla przedsiębiorców zestawy z drugim urządzeniem za 1 zł, w tym m.in:

T-Mobile

Magentowy operator postawił na zestawy. Na święta możemy więc liczyć na zniżki przy zakupie usług, w ramach których dostaniemy dodatkowy sprzęt.

Świąteczna oferta T-Mobile to głównie zestawy z dodatkowymi urządzeniami w prezencie. Klienci mają do wyboru w ofercie abonamentowej M+ i L+ kilka zestawów, które magentowy operator podzielił na kategorie, w tym np. "lifestyle", "rodzina" i "dla domu". Oprócz smartfonów możemy w nich znaleźć także m.in. tablety, a nawet laptopy, routery i zestawy smart home.

Przykładowe zestawy:

Zestawy świąteczne dostępne są we wszystkich taryfach i ratach 0 oroc. na 24 miesiące lub 36 miesięcy. Do tego przy wyborze oferty M+ na 2 lata klienci otrzymają dodatkową zniżkę na urządzenie w wysokości 200 zł, a w taryfie L+ nawet 300 zł.

T-Mobile przygotował trzy gwiazdkowe zestawy MIX BOX. Znajdziemy w nich smartfony i dodatkowe gadżety, a także specjalny zestaw Neli Małej Reporterki. W jego skład wchodzą najnowsza książka o podróżach „Nela w krainie wombatów” oraz jeden z dwóch pluszaków.

W pierwszym zestawie MIX BOX T‑Mobile proponuje smartfon Xiaomi Redmi 10 wraz ze sportową opaska Xiaomi Mi Smart Band 5 z kolorowym wyświetlaczem oraz zestawem Neli za 1 zł w ofercie MIX 60. Druga propozycja to smartfon Xiaomi Redmi 9AT również z opaską Xiaomi Mi Smart Band 5 i zestawem Neli – całość za 1 zł w ofercie MIX 50. W ostatnim zestawie znajdziemy smartfon Samsung Galaxy A03s oraz zestaw od Neli, również za 1 zł w ofercie MIX 40.

W ramach usługi MIX BOX przez pierwsze 12 miesięcy klient płaci mniejsze kwoty (60 zł dla MIX 60, 50 zł dla MIX 50 i 40 zł dla MIX 40), a w kolejnych 12 miesiącach opłata jest podwójna (120 zł dla MIX 60 itd.).

W ofercie GIGAŚwięta w taryfie M+ oraz L+ klienci zyskują aż 200 GB z dostępem do technologii 5G przez cały okres trwania umowy. Do tego otrzymają usługę „Rozrywka uwolniona” nawet na rok w prezencie, co pozwala korzystać z dodatkowych usług takich jak Tidal lub HBO GO.

Klienci, którzy zdecydują się na opcję internetu domowego do routerów w ofercie M i L, otrzymają w prezencie opaskę Xiaomi Mi Band 6.

Przypominamy jednocześnie, że trwa plebiscyt Tech Awards 2021, w którym wybieracie najlepsze smartfony, telewizory, gry i inne nowe technologie. Za oddanie głosów czekają specjalne nagrody!

Powiązane artykuły