Samsung

Samsung

Kategoria

Samsung Galaxy A12 to nowy budżetowiec Samsunga

Za pomocą Chrisfugiel

Samsung wiosną zaprezentował swój budżetowy model Galaxy A11. Teraz jednak jego miejsce na samym dole serii A zajmie kolejne urządzenie. Będzie to Samsung Galaxy A12.

Samsung zmienił już wcześniej sposób numeracji swoich urządzeń i dokonał małej rewolucji w seriach. Przykładem jest choćby zanik serii J i pojawienie się w Europie serii M, która kiedyś była raczej domeną Azji. Mimo wszystko nie zmieniła się inna charakterystyczna rzecz dla Samsunga - jest nią właściwe stałe wydawanie całkowicie nowych urządzeń o podobnych numeracjach i z podobną zdecydowaną większością specyfikacji. Tutaj Samsung nie jest jednak jedyny - tak samo robią prawie wszystkie chińskie marki. Wyjątkiem jest chociażby OnePlus.

Teraz Koreańczycy szykują kolejny telefon, tym razem seria A (grupująca... wszystko co nie jest flagowcami) wzbogaci się o nowego budżetowca Samsung Galaxy A12. Nie wiadomo za bardzo czym poza dodaniem wersji z 64 GB pamięci wbudowanej będzie się on różnił od modelu Samsung Galaxy A11. Na chwilę obecną wiemy, że dostępne będą dwie wersje różniące się pamięcią wbudowaną - 32 GB i 64 GB - oraz, że tak jak w przypadku A11 otrzymamy potrójny aparat główny. Wtedy było to 13 Mpix + 5 Mpix + 2 Mpix.

Samsung Galaxy A12 to nowy budżetowiec Samsunga

Zobacz: Samsung Galaxy M51 na renderach prasowychZobacz: Samsung szykuje też budżetowego składaka

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło tekstu: sammobile

Tagi:samsungsamsung galaxy a12

10

Jun/2022