Samsung

Samsung

Kategoria

Samsung poskładał konkurencję. Cena Galaxy Z Flip 3 sprawi, że pierwszy pobiegniesz do sklepu!

Za pomocą Chrisfugiel

Wszystko znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że premiera Galaxy Z Flip 3 mocno namiesza na rynku. Właśnie poznaliśmy rewelacyjną szacowaną cenę smartfona – tak wyceniony sprzęt bez problemu może konkurować z flagowcami. Kiedy możemy spodziewać się premiery?

Druga generacja składanego Galaxy Z Flip jest już bardzo blisko – do sieci trafiły ostatnio rendery ukazujące design nowego składaka. Tutaj z pewnością należy docenić większy dodatkowy ekran, który znajdzie się na pokładzie.

Najświeższe doniesienia ujawniają też, kiedy możemy liczyć na premierę Galaxy Z Flip 3. Smartfon zadebiutować ma już 3 sierpnia. To, co jednak najbardziej ekscytujące, to zaskakujące informacje o jego cenie.

Samsung poskładał konkurencję. Cena Galaxy Z Flip 3 sprawi, że pierwszy pobiegniesz do sklepu!

Samsung Galaxy Z Flip 3/fot. LetsGoDigital

Galaxy Z Flip 3 w cenie jak marzenie

Jak podaje na Twitterze wiarygodny leakster Tron, Galaxy Z Flip 3 trafić ma do sklepów wyceniony na 999 lub 1099 dolarów. To więc aż o 400 lub nawet 500 dolarów mniej, niż kosztował pierwszy Galaxy Z Flip 5G w dniu premiery!

Po przeliczeniu na złotówki daje nam to kwoty w granicach od około 3800 do 4200 złotych. To znaczny spadek względem 6 tysięcy złotych, na jakie wyceniony został poprzednik.

fot. LetsGoDigital

Jeśli przecieki okażą się prawdziwe, za składanego smartfona Samsunga zapłacimy tyle, co za zwykłego flagowca – to może być przełomowy moment, który otworzy składakom drzwi do znacznie większej popularności wśród wielu maniaKów.

Ciekawe, jakie rozwiązania pozwoliły koreańskiemu producentowi na tak znaczną obniżkę ceny – nie wiemy jeszcze, jaki procesor napędzi smartfona. Czy tym razem sercem Z Flip 3 również będzie flagowy procesor?

Przeczytaj też

Kuriozalny pomysł – oto budżetowy smartfon z NFC… gorszy od poprzednika

11

Apr/2022