Loading...

Spotify Premium przez 3 miesiące za darmo

Spotify Premium przez 3 miesiące za darmo

Spotify przygotował nową promocję, w ramach której można dostać trzy miesiące subskrypcji Premium za darmo. Haczyk? Jeden - z promocji mogą skorzystać tylko osoby, które nie korzystały wcześniej z wersji Premium.

Jeśli nie korzystałeś jeszcze ze Spotify Premium, teraz jest ku temu dobra okazja. Do 22 czerwca 2021 roku trwa promocja, w ramach której można otrzymać dostęp do muzyki bez reklam, z możliwością pobrania jej na urządzenie i odtwarzania bez dostępu do Internetu, przez 3 miesiące zupełnie za darmo. Co więcej, z usługi można w każdej chwili zrezygnować i nie płacić, gdy skończy się okres promocyjny.

Zobacz: Spotify pozwala pobierać piosenki na Apple WatchaZobacz: Apple App Store to samo zło? Spotify skarży się w UE, Rosja nałożyła karę

Spotify Premium przez 3 miesiące za darmo

Spotify Premium to:

Promocja 3 miesiące Premium za darmo dotyczy tylko planu Indyvidual, dla jednej osoby. Jego normalna cena wynosi 19,99 zł za miesiąc. Wybierając inny plan, możemy liczyć na 1 miesiąc za darmo, po czym zapłacimy (jeśli wcześniej nie zrezygnujemy z usługi):

Więcej informacji na temat oferty promocyjnej Spotify Premium można znaleźć w regulaminie.

Zobacz: Za 2 złote 2 miesiące nielimitowanej muzyki – nowa promocja TIDALZobacz: Apple Music z bezstratną jakością dźwięku i obsługą Dolby Atmos

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło tekstu: Spotify

Tagi:spotifyspotify premiumstreaming muzyki3 miesiące za darmopromocja spotify

Powiązane artykuły