Loading...

T-Mobile: smartfony taniej do 400 zł, tydzień okazji Black Week z niższymi cenami

T-Mobile: smartfony taniej do 400 zł, tydzień okazji Black Week z niższymi cenami

Swój Black Week ogłosił także T-Mobile. Przez cały najbliższy tydzień operator zaoferuje kilkadziesiąt urządzeń – od smartfonów i tabletów, przez laptopy, smartwatche, na zestawach MIX BOX oraz smart home kończąc – w nowych cenach.

Klientom indywidualnym Magentowi oferują kilkadziesiąt urządzeń z różnych kategorii w obniżonych cenach. Wśród nich znajdują się m.in. smartfony popularnych marek takie jak Samsung Galaxy A32 5G (899 zl) czy Xiaomi Redmi Note 9 Pro (999 zł), które można kupić nawet o 300 zł taniej. Z kolei telefon Oppo A54 5G dostępny jest w przystępnej cenie z 400 zł zniżką za 799 zł.

Black Week w T-Mobile będzie też okazją do upolowania smartwatchy. Operator proponuje rodzinę zegarków Samsung Galaxy Watch4 LTE, dostępną od 1099 zł z rabatem w wysokości 300 zł w taryfie M+.

T-Mobile w Black Week zaproponuje też laptopy. Wśród nich np. Techbite Arc 11,6” 128 GB za 949 zł, a także Microsoft SurfaceGo2 4/64 w zestawie, który teraz można kupić o 500 zł taniej w połączeniu z taryfą M+.

Urządzenia w promocji Black Week będzie można nabyć w ratach 0%. Są one dostępne zarówno w ofercie abonamentowej, jak i bez abonamentu. Wszystkie produkty można kupić w salonach T‑Mobile i w sklepie internetowym. Decydując się na zakupy online, klient może otrzymać dodatkową zniżkę w wysokości 100 zł na urządzenia.

T-Mobile: smartfony taniej do 400 zł, tydzień okazji Black Week z niższymi cenami

Zobacz: Play ogłasza Black Month: za darmo trzy miesiące abonamentu

Promocyjne zestawy MIX BOX

T-Mobile przygotował również ofertę na trzy MIX BOX-y dla najmłodszych. W zestawach znajdują się smartfony, opaska sportową z kolorowym wyświetlaczem oraz edukacyjne zestawy Neli Małej Reporterki z najnowszą książką o podróżach „Nela w krainie wombatów” i jednym z dwóch pluszaków – kolczatek.

Z okazji Black Fridays, za zestaw MIX BOX zawierający smartfon Xiaomi Redmi 10, opaskę Xiaomi Mi Band 5 oraz zestaw od Neli klient w taryfie MIX 50 zapłaci 49 zł zamiast 149 zł.

Cena zestawu MIX BOX, w którym znajdziemy telefon Xiaomi Redmi 9AT, opaskę Xiaomi Mi Band 5 i zestaw od Neli obniżona jest z 69 zł do 1 zł w taryfie MIX 40.

Cena MIX BOX, w którym znajdziemy telefon Xiaomi Redmi 9AT, opaskę Xiaomi Mi Band 5 i zestaw od Neli obniżona jest z 69 zł do 1 zł w taryfie MIX 40.

Zobacz: Black Weeks w Plusie: 400 zł gotówki dla Ciebie

Black Week dla biznesu

T-Mobile nie zapomniał też o promocyjnej ofercie dla klientów biznesowych. Mogą oni nabyć kilkanaście urządzeń, takich jak: smartfony, laptopy, sprzęty sieciowe, smartwatche czy tablet w przystępnych cenach, a zniżki wynoszą nawet 2490 zł. Wszystkie urządzenia objęte zniżkami na Black Week dla klientów biznesowych dostępne są poniżej.

Operator szczególnie poleca smartfony Oppo Reno 6 Pro 5G za 9 zł z VAT na start zamiast 349 zł w ratach 80 zł netto przez 36 miesięcy czy Samsung Galaxy A52s w cenie 199 zł z VAT zamiast 449 zł, w ratach w wysokości 50 zł netto przez 24 miesiące. Tym, którzy szukają biznesowego laptopa, do gustu być może przypadnie zestaw składający się z komputera Lenovo V14 wraz z routerem Alcatel Link Zone za 299 zł z VAT zamiast 899 zł w ratach 80 zł netto na 24 miesiące.

Więcej na temat promocji BlackWeek w T-Mobile na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/black-week.

Zobacz: Oppo na Black Week: smartfony Reno6 nawet 500 zł taniejZobacz: Black Week w X-kom: niższe ceny smartfonów i nie tylko

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło zdjęć: T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: t-mobileblack weekblack week okazjepromocja na black fridayblack friday 2021black week w t-mobile

Powiązane artykuły