Loading...

Galaxy S21 FE musiałby zostać królem promocji, by być hitem. Cena to przegięcie

Galaxy S21 FE musiałby zostać królem promocji, by być hitem. Cena to przegięcie

Kolejne źródło potwierdza, że Samsung Galaxy S21 FE ma być znacznie droższy, niż być powinien. Smartfon trafi do sprzedaży w Europie na początku stycznia. Patrząc na ceny można powiedzieć, że o jakieś pół roku za późno. Liczę więc na MEGA szybkie promocje.

Samsung Galaxy S21 FE to smartfon, który według początkowych przecieków miał zadebiutować w ubiegłe wakacje. Niestety, ciągle nie doczekaliśmy się jego premiery. Niestety to jest podwójne, bo cena wtedy byłyby znacznie bardziej akceptowalna kilka miesięcy temu.

Cena Samsung Galaxy S21 FE w Europie

@OnLeaks ujawnił, że według jego informatora Samsung Galaxy S21 FE ma kosztować we Francji 759 euro za wariant 6/128 GB i 829 euro za konfigurację 8/256 GB. W innych krajach Unii Europejskiej powinna być ona bardzo podobna — w przypadku Niemiec ostatnio mówiło się o kwotach niższych o 10 euro.

Galaxy S21 FE musiałby zostać królem promocji, by być hitem. Cena to przegięcie

Dla choćby minimalnej poprawy humoru przyjmijmy, że w Polsce będą obowiązywały te ciut niższe kwoty. Po bezpośrednim przeliczeniu dają nam one 3445 złotych i 3770 złotych. Z doświadczenia mogę więc powiedzieć, że u nas zapłacimy odpowiednio 3399-3449-3499 złotych oraz 3749-3799 złotych.

Czy Galaxy S21 FE jest wart takich pieniędzy?

Teraz spójrzmy na kluczowe elementy specyfikacji Galaxy S21 FE:

Zasadniczo można powiedzieć, że Galaxy S21 FE to taki prawie flagowiec, troszkę ustępujący topowej linii Galaxy S21. Teraz podstawowy model tej rodziny kupimy za mniej niż 3000 złotych i to z zegarkiem w prezencie. Czasami za podobne pieniądze da się też upolować Galaxy S21+. Nie wspomnę nawet o licznych telefonach konkurencji.

Już przed premierą Galaxy S21 FE mogę powiedzieć, że smartfon ten musi szybko i mocno stanieć, by móc cieszyć się tak dużą renomą wśród osób szukających niezwykle opłacalnego telefonu Samsung z wyższej półki, jak jego poprzednik.

W ramach bonusu dorzucam zdjęcia prezentujące Galaxy S21 FE na żywo:

Samsung Galaxy S21 FE / fot. @OnLeaksSamsung Galaxy S21 FE / fot. @OnLeaks

Powiązane artykuły