Samsung

Samsung

Kategoria

Nie będzie nowego Galaxy Note, ale pojawi się zastępstwo i to też z logo Samsung

Za pomocą Chrisfugiel

Obejrzyj w

Miejsce na rysik i mniej opływowe kształty

Zanosi się też na to, że znów przeprojektowany zostanie główny aparat fotograficzny, a właściwie sposób jego osadzenia. Chociaż i innych nowości nie powinno zabraknąć, bo akurat na aspekt foto producenci kładą ostatnio spory nacisk. Uwagę zwracają również zdecydowanie mniej opływowe krawędzie.

Widoczne wcięcie na frontowy aparat też trudno uznać za zaskoczenie, trwają prace na możliwością ukrywania go pod powierzchnią ekranu, ale to wciąż rozwiązanie odbiegające od ideału. Chociaż np. Xiaomi z Xiaomi MIX 4 już zaryzykowało.

Galaxy S22 Ultra zamiast nowego Galaxy Note

Nie będzie nowego Galaxy Note, ale pojawi się zastępstwo i to też z logo Samsung

Początki serii Galaxy Note sięgają 2011 roku. Była i wciąż jest utożsamiana z klientami biznesowymi, chociaż w ostatnim czasie zaczynało się to rozmywać, a teraz można nawet twierdzić, że producent zaczyna sam ze sobą konkurować. Nie dziwią w związku z tym zapowiedzi, iż w tym roku nowego Galaxy Note nie będzie. Nie da się wykluczyć, że tak naprawdę w ogóle nie zobaczymy już modeli wchodzących skład tej serii. Zawiedzionym będzie dedykowany Galaxy S22 Ultra (i następcy).

Korzystaliście lub korzystanie ze smartfona Galaxy Note?

Źródło: twitter: @OnLeaks

Przeczytaj także:

30

May/2022