Loading...

Skutecznie usunięcie zbędnych plików ze smartfona Huawei i Honor

Skutecznie usunięcie zbędnych plików ze smartfona Huawei i Honor

Jeśli masz za mało miejsca na smartfonie Huawei lub Honor, a do tego nie bardzo wiesz, gdzie się ono podziało, to prawdopodobnie dawno nie korzystałeś z dedykowanej aplikacji usuwające zbędne śmieci. Pomogę Ci je skutecznie usunąć.

W tym krótkim poradniku dowiesz się, jak skutecznie usunąć zbędne pliki z pamięci smartfona Huawei lub Honor, dzięki czemu zyskasz trochę miejsca na swoje dane i nowe aplikacje.

Usuwamy zbędne pliki ze smartfona Huawei i Honor

Usuwanie zbędnych plików na sartfonach marki Huawei i Honor jest banalnie proste i zarazem bardzo szybkie. Wystarczy uruchomić aplikację Optymalizator, a następnie skorzystać z opcji Oczyszczanie, aby smartfon rozpoczął skanowanie pamięci urządzenia w poszukiwaniu zbędnych plików, w tym śmieci. Po kilkunastu sekundach będziesz mógł zdecydować, które dane możesz usunąć. W zasadzie nic więcej robić nie musisz, gdyż smartfon sam wykona tę operację.

Jest jeszcze ręczna metoda

Skutecznie usunięcie zbędnych plików ze smartfona Huawei i Honor

Zbędne pliki można także usunąć ręcznie. Potrzebujesz do tego menedżera plików. Ten oczywiście jest zainstalowany na Twoim smartfonie. Aby jednak usunąć, co trzeba i przy okazji niczego nie zepsuć, trzeba wiedzieć czego szukać, gdyż w większości przypadków nazwy plików składają się z ciągu liter i cyfr.

Warto zatem skorzystać z metody pierwszej, a zatem z dedykowanego oprogramowania usprawniającego pracę smartfona i zarazem czyszczącego zbędne pliki.

Powiązane artykuły