Loading...

Resetowanie do ustawień fabrycznych smartfonów Huawei i Honor

Resetowanie do ustawień fabrycznych smartfonów Huawei i Honor

Czasem w smartfonie Huawei lub Honor trzeba przywrócić ustawienia fabryczne. Dla niewtajemniczonych może brzmieć to groźnie, jednak nie ma czego się obawiać. Cały proces jest niezwykle prosty. Po prostu jeśli nie wiesz, jak to zrobić, postępuj zgodnie z moim tutorialem.

Zastanawiasz się w jaki sposób przywrócić ustawienia fabryczne w smartfonie Huawei lub Honor? Poniżej znajdziesz szczegółową instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez ten proces.

Resetowanie do ustawień fabrycznych z poziomu EMUI / Magic UI

  1. Przejdź do ustawień – aby to zrobić wystarczy kliknąć szarą ikonę z zębatką (znajdziesz ją na jednej z kart pulpitu) lub zębatkę znajdującą się w prawy rogu belki powiadomień.
  2. Następnie wybierz System i aktualizacje. Po otwarciu karty przejdź do sekcji Resetowanie i wybierz Zresetuj telefon. W tym miejscu masz też możliwość zresetowania wszystkich ustawień lub tylko ustawień sieci.
  3. Po tapnięciu wyświetlona zostanie szczegółowa informacja na temat usuwanych danych, aplikacjach, kontach itp. Upewnij się więc, że wykonałeś kopię zapasową danych i ustawień, w przeciwnym wypadku utracisz wszystkie pliki znajdujące się w telefonie.
  4. Teraz tapnij Resetuj telefon. Na ekranie smartfona pojawi się ponowne ostrzeżenie dotyczące kasowania danych, a także karty eSIM (dotyczy wybranych modeli). W tym momencie można jeszcze wykonać kopię zapasową. Pamiętaj jednak aby nie zapisywać jej w pamięci urządzenia.
  5. Wybierz Zresetuj lub Zresetuj, ale zachowaj karty eSIM (dotyczy wybranych modeli).
  6. Teraz telefon się wyłączy, następnie włączy usuwają przy tym wszystkie dane, a następnie uruchomi się ponownie i wyświetli ekran startowy.
  7. Gotowe! Twój smartfon Huawei lub Honor został przywrócony do ustawień fabrycznych.

Resetowanie do ustawień fabrycznych smartfonów Huawei i Honor

Powiązane artykuły