Huawei

Huawei

Category

Reset to the factory settings of Huawei and Honor smartphones

By Chrisfugiel

Sometimes on the Huawei smartphone or honor you need to restore factory settings.It may sound dangerous for the uninitiated, but there is nothing to fear.The whole process is extremely simple.Just if you don't know how to do it, follow my tutorial.

Are you wondering how to restore factory settings on the Huawei or Honor smartphone?Below you will find a detailed instructions that will lead you step by step through this process.

Reset to factory settings from EMUI / Magic UI

  1. Przejdź do ustawień – aby to zrobić wystarczy kliknąć szarą ikonę z zębatką (znajdziesz ją na jednej z kart pulpitu) lub zębatkę znajdującą się w prawy rogu belki powiadomień.
  2. Następnie wybierz System i aktualizacje. Po otwarciu karty przejdź do sekcji Resetowanie i wybierz Zresetuj telefon. W tym miejscu masz też możliwość zresetowania wszystkich ustawień lub tylko ustawień sieci.
  3. Po tapnięciu wyświetlona zostanie szczegółowa informacja na temat usuwanych danych, aplikacjach, kontach itp. Upewnij się więc, że wykonałeś kopię zapasową danych i ustawień, w przeciwnym wypadku utracisz wszystkie pliki znajdujące się w telefonie.
  4. Teraz tapnij Resetuj telefon. Na ekranie smartfona pojawi się ponowne ostrzeżenie dotyczące kasowania danych, a także karty eSIM (dotyczy wybranych modeli). W tym momencie można jeszcze wykonać kopię zapasową. Pamiętaj jednak aby nie zapisywać jej w pamięci urządzenia.
  5. Wybierz Zresetuj lub Zresetuj, ale zachowaj karty eSIM (dotyczy wybranych modeli).
  6. Teraz telefon się wyłączy, następnie włączy usuwają przy tym wszystkie dane, a następnie uruchomi się ponownie i wyświetli ekran startowy.
  7. Gotowe! Twój smartfon Huawei lub Honor został przywrócony do ustawień fabrycznych.

Resetowanie do ustawień fabrycznych smartfonów Huawei i Honor

24

Jul/2022