Loading...

Jak prezentują się OnePlus Nord N20 5G i OnePlus 10?

Jak prezentują się OnePlus Nord N20 5G i OnePlus 10?
OnePlus 10 Profot. OnLeaks i Zouton

W sieci pojawiły się nieoficjalne rendery, ukazujące przypuszczalny wygląd nadchodzących modeli OnePlusa. Jak wyglądają OnePlus Nord N20 5G i OnePlus 10?

Jeśli informacje Onleaks potwierdzą się, w nadchodzących miesiącach czeka nas niemałą rewolucja w wyglądzie smartfonów OnePlusa. Urządzenia nabiorą charakteru, zyskując stylizacje z oryginalnymi, wyróżniającymi się detalami.

OnePlus Nord N20 5G

Na pierwszy ogień - tańszy OnePlus Nord N20 5G, którego rendery OnLeaks przekazał serwisowi 91mobiles. Nowy Nord nie będzie już wyglądać jak budżetowiec. Zyska formę godną flagowca, z ostro nakreślonymi bokami tworzonymi przez metalową ramkę. Tył i ekran (6,43", OLED) będą płaskie. W ekranie pojawi się otworek na aparat do selfie, zaś z tyłu zobaczymy dwa płaskie szkiełka obiektywów, wystające nieco ponad tylną ściankę. Pomiędzy nimi wkomponowany zostanie trzeci obiektyw, a obok - dioda LED. Główny aparat ma mieć 48 megapikseli, a pozostałe dwa - po dwa. Sercem telefonu zostanie procesor Qualcomm Snapdragon 695 5G, zaś aparat do selfie będzie 16-megapikselowy. Wymiary smartfonu wyniosą 159,8 x 73,1 x 7,7 mm.

OnePlus Nord N20 5Gfot. OnLeaks i 91mobiles

OnePlus 10 i OnePlus 10 Pro

To samo źródło publikuje również render OnePlusa 10, który wraz ze swym mocniejszym bratem, OnePlusem 10 Pro, również zyska unikalny wygląd. W serii Dziesiątek wyróżnikiem będzie oprawka aparatu fotograficznego, "wyłaniająca" się z bocznej ramki. Podobne rozwiązanie znamy zSamsunga Galaxy S21 - ale w OnePlusia ramka nie będzie dochodzić do tylnej ścianki, będzie połączona tylko z lewym bokiem. W modelu bazowym tył będzie matowy. Z kolei w OnePlus 10 Pro, którego wizerunek znamy dzięki publikacji w serwisie Zouton, tylny panel będzie satynowy, a ramka aparatu otrzyma nieco inny odcień, niż panel tylny. W obu modelach tylne aparaty fotograficzne będą potrójne i uzupełnione diodą LED, ale w modelu pro pojawi się logo fotograficznej marki Hasselblad.

OnePlus 10 Profot. OnLeaks i ZoutonOnePlus 10fot. OnLeaks i 91mobiles

Jak prezentują się OnePlus Nord N20 5G i OnePlus 10?

Powiązane artykuły