Loading...

Jak się wylogować z Konta Google na telefonie i komputerze? Instrukcja krok po kroku

Jak się wylogować z Konta Google na telefonie i komputerze? Instrukcja krok po kroku
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Oprogramowanie

Żeby wylogować się z Konta Google na telefonie, należy uruchomić aplikację Ustawienia, a następnie wybrać kategorię Google. Pojawi się ekran przypominający ten na powyższym zrzucie ekranowym. Należy kliknąć nazwę tego Konta Google, które chce się usunąć z telefonu.

Po potwierdzeniu którym kontem Google'a użytkownik chce zarządzać, należy wybrać opcję Zarządzaj kontami na tym urządzeniu.

W kolejnym kroku raz jeszcze trzeba wskazać Konto Google, które ma być wylogowane z urządzenia.

Jak się wylogować z Konta Google na telefonie i komputerze? Instrukcja krok po kroku

Po wskazaniu odpowiedniego konta należy wybrać opcję Usuń.

Jak się wylogować z Google na komputerze?

Na szczęście w przypadku wylogowania z Konta Google na komputerze zadanie jest bardzo proste. Należy tylko pamiętać, że jeżeli użytkownik korzysta z więcej niż jednej przeglądarki internetowej, należy się wylogować z każdej z osobna.

W tym celu należy za pomocą każdej z tych przeglądarek odwiedzić dowolną aplikację Google, na przykład Wyszukiwarkę. Następnie kliknąć ikonę użytkownika w prawym górnym rogu ekranu i wybrać funkcję Wyloguj się ze wszystkich kont.

Użytkownicy Windowsa dodatkowo powinni sprawdzić, czy swego czasu nie powiązali swojego komputera z usługami Google. Windows oferuje częściową integrację z usługami Google’a w formie synchronizacji poczty, kalendarza i kontaktów.

By się wylogować, należy uruchomić w Windowsie aplikację Ustawienia, następnie kategorię Konta, po czym sekcję Poczta e-mail i konta. Należy wskazać Konto Google do usunięcia, wybrać Zarządzaj, po czym Usuń konto z tego urządzenia.

Tagi: Googlegoogle androidsystemy operacyjne

Powiązane artykuły