Loading...

Samsung Galaxy A82 na zdjęciach - niespodzianek nie będzie

Samsung Galaxy A82 na zdjęciach - niespodzianek nie będzie

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia Samsunga Galaxy A82. Urządzenie będzie miało znajomy design.

Samsung Galaxy A82 to kolejny model, który zasili szeregi tegorocznej serii A od Samsunga. Urządzenie pojawiło się już licznych przeciekach, gdzie funkcjonuje pod nazwą kodową Quantum2. Teraz listę doniesień uzupełniają pierwsze zdjęcia urządzenia, opublikowane przez jednego z użytkowników serwisu Weibo.

Zdjęcia potwierdzają to, czego już wcześniej można było się spodziewać. Samsung Galaxy A82 będzie prezentował się w zasadzie identycznie, jak pozostałe urządzenia z tegorocznej serii A, w tym Samsung Galaxy A52 (na zdjęciu we wstępie) i A72. Mamy w związku z tym półmatowe, pozbawione zdobień plecki z charakterystyczną wyspą potrójnego aparatu w lewym górny rogu oraz wyświetlacz z pojedynczym otworem na aparat pośrodku górnej belki.

Design nadchodzącego modelu może się okazać pewnym zawodem dla fanów marki. Jego poprzednik, Samsung Galaxy A80, był bowiem jednym z bardziej oryginalnych urządzeń w swoim segmencie. Telefon mógł się pochwalić nietypową konstrukcją, gdzie po rozsunięciu tylny aparat obracał się i przejmował rolę przedniej kamerki. To z kolei skutkowało nie tylko lepszą jakością selfie, ale także bezramkowym wyświetlaczem bez wcięć i otworów.

Samsung Galaxy A82 na zdjęciach - niespodzianek nie będzie

Trzeba jednak przyznać, że nawet mimo zachowawczego designu, Samsung Galaxy A82 zapowiada się na bardzo ciekawego reprezentanta półki wyższej średniej. Urządzenie ma być wyposażone w wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,7" oraz wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 860.

Niestety ne znamy jeszcze planowanej daty premiery nowego modelu, ale raczej nie będziemy musieli już zbyt długo czekać.

Zobacz: Jaki będzie Samsung Galaxy S21 FE?Zobacz: Samsung Galaxy A52: test telefonu, który łączy flagowe rozwiązania z przystępną ceną

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło zdjęć: Weibo, GSMArena, własne

Źródło tekstu: GSMArena, Weibo

Tagi:samsungsamsung galaxy a82

Powiązane artykuły