Loading...

Jak zablokować kogoś na fb? Instrukcja krok po kroku

Jak zablokować kogoś na fb? Instrukcja krok po kroku

Przejdź naWiadomościMobileInternetMilitariaWideoStrefa poradNajnowszePopularnewiadomości+3facebookjak zablokować kogoś na fbblokowanie na facebookuMichał Skorupka

Jak zablokować kogoś na fb? Masz dość spamowania Twojego profilu? Inni użytkownicy sprawiają Ci problemy, na które najzwyczajniej w świecie nie masz ochoty? W łatwy sposób możesz ich zablokować. Poniżej prezentujemy instrukcję, jak to zrobić.

Źródło: Domena publiczna

Facebook to jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych, dzięki któremu możemy porozumiewać się z ludźmi na całym świecie. To również świetne narzędzie do odnawiania starych znajomości, jak i zawierania tych nowych. Dzięki Facebookowi w łatwy sposób można dodawać osoby do grona swoich znajomych i równie prosto można je zablokować. Wystarczy kilka kliknięć

Jak zablokować kogoś na fb? Instrukcja krok po kroku

Jeżeli nie życzymy sobie, aby inni użytkownicy Facebooka oznaczali nas w postach, komentarzach lub zdjęciach, a także wysyłali do nas prywatne wiadomości, w łatwy sposób możemy ich zablokować. Poniżej podpowiadamy, jak to zrobić.

Zablokuj użytkownika w ustawieniach blokowania:

Jak zablokować kogoś na fb? Instrukcja krok po kroku

1) W prawym górnym rogu wybierz opcję Ustawienia.

2) Przejdź do lewej kolumny Facebooka i kliknij Blokowanie.

3) Wprowadź imię i nazwisko osoby, którą chcesz zablokować, a następnie kliknij opcję Zablokuj.

4) Wybierz z wyświetlonej listy konkretną osobę, którą chcesz zablokować i kliknij kolejno opcje Zablokuj > Zablokuj [imię i nazwisko].

Facebook rozwiązał problem awarii. Wiemy już, co się stało

Drugim sposobem zablokowania danego użytkownika jest bezpośrednie skorzystanie z jego profilu. Na zdjęciu w tle, klikamy w trzy kropki, a następnie wybieramy opcję Zablokuj.

Zobacz także: Facebook Dating od dzisiaj w 20 krajach. Konkurencja dla Tindera

Czy jak zablokuje kogoś na Facebooku, to on to widzi?

Powyższe pytanie jest jednym z częściej zadawanych przez użytkowników portalu. Blokowane osoby nie są o tym fakcie informowane w specjalnych powiadomieniach. Warto jednak pamiętać, że zaczną coś podejrzewać, kiedy nie będą mogli oznaczyć nas pod zdjęciem lub wysłać prywatnej wiadomości.

W ustawieniach na Facebooku możemy przeczytać jeszcze następujący komunikat:

Uwaga: Odblokowanie osoby nie oznacza, że automatycznie zostaniecie ponownie znajomymi. Jeżeli zablokujesz znajomego, a następnie go odblokujesz, przywrócenie znajomości będzie wymagało wysłania nowego zaproszenia do grona znajomych.

Facebook. Już wkrótce będzie czytał w naszych myślach

Co się stanie gdy zablokujemy kogoś na Facebooku?

Sprawdź co dokładanie się stanie, gdy użytkownik zostanie przez Ciebie zablokowany na fb.

Pamiętaj, że po zablokowaniu użytkownika Ty też nie będziesz mieć możliwości rozpoczynania rozmowy z tą osobą czy dodania jej do grona znajomych.

Czytaj także: Facebook Dating. Wiemy, kiedy randki Facebooka będą dostępne w Polsce

Oceń jakość naszego artykułu:Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Podziel się opinią

Bądź z nami na bieżąco

na Instagramie

👍Lubię to!

na Facebooku

Komentarze

Trwa ładowanie...

Powiązane artykuły