Loading...

Huawei: wypełnij ankietę i zgarnij 100 zł na zakup monitora lub laptopa

Huawei: wypełnij ankietę i zgarnij 100 zł na zakup monitora lub laptopa

Huawei przygotował ankietę dotyczącą najważniejszych dla użytkowników cech monitora. Za jej wypełnienie można otrzymać 100 zł rabatu na zakup dowolnego laptopa lub monitora marki w sklepie na huawei.pl. Promocja potrwa do 14 września 2021 roku lub do wyczerpania zapasów.

Aby otrzymać 100 zł rabatu, wystarczy wejść na stronę https://consumer.huawei.com/pl/offer/monitory-ankieta, wypełnić ankietę, a następnie wysłać zrzut ekranu z informacją o pomyślnym przesłaniu ankiety na adres sklep@huawei.com. Ankieta składa się z trzynastu pytań, dotyczących między innymi poszukiwanych funkcji monitora, rozmiaru ekranu czy preferowanej ceny urządzenia.

Użytkownik może otrzymać tylko jeden kod zniżkowy i może go wykorzystać do 30 września 2021 roku.

Huawei: wypełnij ankietę i zgarnij 100 zł na zakup monitora lub laptopa

Rabat można łączyć z ofertą Huawei „Okazje z klasą”, w której laptopy Huawei dostępne są w atrakcyjnych cenach (dostępna do 12 września tego roku). W promocji można znaleźć między innymi flagowy model Huawei MateBook X Pro 2021 z procesorem Intel Core i7 i dotykowym ekranem, który jest dostępny na huawei.pl w rekomendowanej cenie 7499 zł, a w zestawie dodawany jest monitor klasy premium Huawei MateView, a także plecak Huawei. Klienci poszukujący laptopa ze średniej półki cenowej mogą wybrać model MateBook 13 2020 lub model z większym, 14-calowym ekranem – MateBook 14. Oba urządzenia dostępne są w promocyjnej ofercie – rekomendowana cena każdego z nich wynosi 2999 zł, a przy zakupie na huawei.pl do zestawu dodawana jest mysz bezprzewodowa Huawei Swift.

Nowa promocja Huawei to również okazja do zakupu laptopa z serii D – modelu MateBook D 14 i MateBook D 15. Oba zostały wyposażone w procesor Intel Core i3 i są dostępne w rekomendowanej cenie - odpowiednio 1999 zł i 1899 zł. Przy zakupie urządzeń na huawei.pl klienci otrzymują w zestawie bezprzewodową myszkę Huawei Swift.

Zobacz: Huawei MateBook D 16 – świetny laptop w rozsądnej cenieZobacz: Huawei MateView GT – test monitora dla graczy z wbudowanym soundbarem

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas naGoogle News

Źródło zdjęć: Huawei

Źródło tekstu: Huawei

Tagi:huaweihuawei.plankieta100 zł zniżki100 zł na monitor lub laptop

Powiązane artykuły