Loading...

Zamiast 2,39 € za darmo: Google oferuje aplikacje szachowe dla początkujących i profesjonalistów

Zamiast 2,39 € za darmo: Google oferuje aplikacje szachowe dla początkujących i profesjonalistów

NAJLEPSZE APLIKACJE NA ANDROIDA, IPHONE I IPADA

Aplikacja szachowa „Szachy od przedszkola do arcymistrza”, która w innym przypadku kosztuje 2,39 euro, jest tymczasowo dostępna bezpłatnie w sklepie Google Play.Pokażemy, czy pobieranie było pomocne.

Możesz regularnie sprawdzać w sklepie Google Play Płatne aplikacje i gry mobilne są tymczasowo bezpłatne Aby zrobić kopię zapasową.Jednak promocje są zwykle ważne tylko przez krótki czas, czasami tylko przez jeden dzień.Jeśli więc odkryjesz interesującą Cię aplikację, najlepiej szybko uzyskać do niej dostęp.

w Bezpłatnie zamiast 2,39 EUR*

Pokazać

Zamiast 2,39 € za darmo: Google oferuje aplikacje szachowe dla początkujących i profesjonalistów

Między innymi obecnie porzucana jest gra w szachy „Szachy od przedszkola do wielkiego nauczyciela”.Zwykle kosztuje 2,39 euro.To jest pełna wersja bez reklam.

ten gra mobilna Według dewelopera jest skierowany do początkujących, zaawansowanych użytkowników i profesjonalistów.Możesz grać z dwoma graczami lub grać przeciwko komputerowi.Istnieją również trzy różne tryby gry.

Kolory w grze można również zmienić według własnego gustu, a do wyboru są również różne postacie.

Czy warto pobrać?

Jeśli lubisz szachy i znasz przynajmniej podstawowe zasady, możesz rzucić okiem na Szachy od przedszkola do wielkiego nauczyciela.Jednak aplikacja nie jest odpowiednia dla początkujących szachistów, ponieważ nie zapewnia żadnych podstawowych wyjaśnień ani kompleksowej pomocy.

Szachiści, którzy opanowali już grę (przynajmniej w jej podstawach), prawdopodobnie będą się nią cieszyć.Projekt wizualny jest prosty i użyteczny, ale nie płaci żadnej ceny.Jednak do krótkiej partii szachów na boku powinna wystarczyć gra mobilna.

Galeria zdjęć

Aplikacje na Androida są obecnie dostępne za darmo

Aplikacje na Androida są obecnie dostępne za darmo

W sklepie Google Play aplikacja ma obecnie średnio 3,6 na 5 gwiazdek i ponad 10 000 recenzji.Aby z niego skorzystać, musisz mieć zainstalowany co najmniej Android 6 na swoim telefonie komórkowym.

Nie wiadomo, jak długo będzie obowiązywać darmowa promocja.Więc jeśli jesteś zainteresowany, powinieneś go szybko złapać.Jeśli teraz zablokujesz grę za darmo, zawsze możesz ją pobrać za darmo, nawet jeśli jest ponownie wystawiona na sprzedaż.

” Rada: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Powiązane artykuły