Loading...

Kolejne ujęcia nietypowych aparatów Huawei P50!

Kolejne ujęcia nietypowych aparatów Huawei P50!
Huawei P50 Pro+fot. @HoiIndi

Tego, że modele serii Huawei P50 będą wyglądać niecodziennie - jesteśmy już pewni. Najnowszy przeciek sugeruje, że będzie gorzej, niż sądziliśmy.

Koncepcja zastosowania oprawki aparatu fotograficznego z dwoma ogromnymi, okrągłymi otworami na obiekty6wy nie jest zła. Telefon wygląda niecodziennie, ale zarazem - oryginalnie. Z pewnością nie da się pomylić z innymi. To oczywiście przy założeniu, że otrzyma tylko dwa, wizualnie powiększone obiektywy. Niedawno widzieliśmy rendery ukazujące takie rozwiązanie - i urządzenie nie straszyło.

Niestety, taki scenariusz z pewnością się nie spełni, bowiem seria Huawei P znana jest z rozbudowanych aparatów fotograficznych. Obiektywów będzie z pewnością więcej, a najwięcej - trafi zapewne do wariantu Huawei P50 Pro+. W dwa duże okręgi zostaną zatem wkomponowane różne mniejsze obiektywy.A to będzie niestety wyglądać gorzej. A jak - możecie zobaczyć na ujawnionych dziś, nieoficjalnych renderach. Naturalnie, finalny model może być nieco upiękniony przez producenta - ale nie bądźcie zaskoczeni, jeśli w dniu premiery zobaczycie na tyle telefonu dwa wielkie kółka, upstrzone obiektywami. Pozostaje liczyć, że kontrowersyjny wygląd zostanie zrekompensowany możliwościami fotograficznymi...

Huawei P50 Pro+fot. @HoiIndi

Kolejne ujęcia nietypowych aparatów Huawei P50!

Na podstawie informacji @HoiIndi

Powiązane artykuły